مرور رده

مطلب درخواستی

آیا موضوعی ذهنتان را مشغول کرده است و به دنبال پاسخی برای سؤالتان، فضای وب فارسی را زیر و رو کرده‌اید و نتیجه‌ای جز سردرگمی دریافت نکرده‌اید؟

موقعیت سختی است، شاید حتی بتوان گفت کمی زجرآور است. خبر خوب این است که شما تنها نیستید. زبان فارسی به‌خوبیِ زبان انگلیسی توسط موتورهای جست‌وجو شناخته نمی‌شود. همین باعث می‌شود که جست‌وجو در فضای وب فارسی، همیشه به پاسخی دقیق و مفید منجر نشود.

ممکن است از میان هزاران محتوای فارسی تولیدشده که دربین آن‌ها هم محتوای معتبر و مفید دیده می‌شود و هم محتوایی که از کیفیت خوبی برخوردار نیست، تکراری است و یا عمیقاً به موضوع نپرداخته‌ است، نتایجی به شما نشان داده شود که حتی تیترشان هم گول‌زننده نیست و قبل از کلیک‌کردن روی آن‌ها، می‌دانید که کوچک‌ترین اثری از اطلاعات مورد نیازتان آنجا پیدا نمی‌شود.

مطلب درخواستی

ما در صباویژن تصمیم گرفته‌‌ایم که با راه‌اندازی سرویس جدید «مطلب درخواستی»، به حل این مشکل، حداقل درزمینۀ فعالیت خودمان کمک کنیم.

چطور؟

کافی‌ است از طریق تکمیل فرم زیر، تیم محتوایی ما را از هر موضوعی که زیرمجموعۀ تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است و شما دوست دارید درباره‌‌‌اش بیشتر بدانید، باخبر کنید. همکاران متخصص ما، طی 20 روز کاری بعد از ثبت درخواست شما، محتوایی را که پاسخ‌گوی نیازتان باشد تولید می‌کنند. ما محتوا را با ذکر نام شما (در صورت تمایل شما) منتشر می‌کنیم و از طریق ایمیل، خدمتتان اطلاع‌‌‌رسانی می‌کنیم.

سعی ما بر این است که با تولید محتوای دقیق و تخصصی بر غنای فضای وب فارسی درزمینۀ تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ بیفزاییم. از شما برای همراهی در این مسیر، سپاسگزاریم.

فرم ثبت درخواست مطلب

نمونه مطلب‌های درخواست‌شده:

☕️ چت قهوه‌ای (Coffee Chats) چیست؟

شبکه‌سازی یکی از مهم‌ترین مسائلی است که اشخاص حرفه‌ای در یک کسب‌وکار با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند؛ چراکه از این طریق می‌توانند ارتباطات جدیدی ایجاد کنند و در‌عین‌حال،…