خرید فالوئر فیک در لینکدین چه مزایا و معایبی دارد؟

آیا خرید فالوئر فیک در لینکدین درست است؟

امکانات ویژۀ اینفلوئنسرها و جذابیت‌های داشتن تعداد فالوئر بالا در لینکدین گاهی ما را تشویق می‌کند که به چنین جایگاهی برسیم. ممکن است مدتی نیز خیلی زیاد فعالیت کنیم، اما نتیجۀ چشمگیری به‌دست نیاوریم. در این حالت ممکن است به فکر راههای سریع برای افزایش فالوئر بیفتیم.

یکی از روش‌هایی که می‌تواند در چند لحظه تعداد فالوئرهای شما را زیرورو کند، خرید فالوور فیک است. داستان‌ها و حاشیه‌های خرید فالوئر فیک نه‌تنها در لینکدین، بلکه در تمام شبکه‌های اجتماعی وجود دارد. بعضی این کار را صحیح می‌دانند و برخی دیگر بسیار با آن مخالف هستند.

در ادامۀ این مطلب به موضوع خوب یا بد بودن خرید فالوور فیک در لینکدین می‌پردازیم و چند ابزار را نیز برای انجام این کار معرفی می‌کنیم.

خرید فالوئر فیک در لینکدین چه مضراتی دارد؟

تقریباً می‌توان گفت که خرید فالوور فیک در لینکدین و سایر شبکه‌های اجتماعی اشتباه است. به‌جز موارد محدودی که در ادامه توضیح می‌دهیم، بهتر است به‌هیچ‌وجه سمت خرید فالوئر فیک نروید. برخی از مضرات خرید فالوور فیک در لینکدین عبارت‌ است از:

ایجاد شبکۀ نادرست

یکی از مهم‌ترین اهداف فعالیت در شبکۀ اجتماعی لینکدین، ایجاد یک شبکۀ ارتباطی میان افراد مرتبط است. اگر شما فالوور فیک خریداری کنید، این شبکه به‌درستی ایجاد نمی‌شود و می‌توان گفت که فعالیت شما در لینکدین هیچ فایده‌ای نخواهد شد.

پایدارنبودن فالوئرها

هرچند که خرید فالوور فیک مدتی تعداد فالوئرهای شما را افزایش می‌دهد، اما اگر درست فعالیت نکنید و فعالیت شما در راستای علاقهمندی فالوورهایتان نباشد، ظرف مدت کوتاهی فالوئرهای خود را از دست می‌دهید و ضرر می‌کنید.

تصور کنید که فردی در حوزۀ برنامه‌نویسی وب فعالیت می‌کند و پست‌های مرتبط با این موضوع را در لینکدین قرار می‌دهد. اگر با خرید فالوور فیک در جمع فالوئرهای او تعداد زیادی از نیروهای پشتیبانی شرکت‌های مختلف باشند، قطعاً به موضوع فعالیت‌های این فرد علاقه ندارند و او را آنفالو می‌کنند.

کاهش اعتبار

احتمالاً دیده‌اید که برخی افراد با افتخار تعریف می‌کنند که فلان فرد معروف، او را فالو کرده است. اینکه افراد معروف و معتبر شما را فالو کنند، باعث افزایش اعتبار می‌شود. زمانی که فالوور فیک خریداری می‌کنید، افرادی که از شغل و پیشینۀ آن‌ها اطلاع ندارید، شما را فالو می‌کنند. این کار باعث کاهش اعتبار شما خواهد شد.

تصور کنید که مدیر بخش فنی یک شرکت، در لینکدین صفحه‌ای دارد. به ‌نظر شما اگر هم‌رده‌های او مثل مدیرهای فنی شرکت‌های دیگر او را فالو کنند بهتر است، یا اینکه کارشناس محتوای یک شرکت جزو فالوئرهای او باشد؟ مطمئناً در حالت اول، آن فرد اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد.

همچنین، داشتن تعداد فالوئر بالا در کنار لایک‌ها، و نرخ تعامل پایین، باعث کاهش اعتبار شما خواهد شد.

احتمال محدودشدن از طرف لینکدین

الگوریتم‌های لینکدین در تلاش هستند تا متوجه خرید فالوور فیک بشوند. اگر این الگوریتم‌ها بفهمند که فالوورهای شما فیک هستند، ممکن است فعالیت‌های شما را محدود یا حتی متوقف کنند.

با توجه به معایبی که گفتیم، بهتر است سعی کنید فالوئرهای خود را بهتدریج و از طریق تولید محتوای منظم و مرتبط به‌ دست بیاورید تا هم در شبکۀ درستی قرار بگیرید و هم اعتبار خود را افزایش دهید.

آیا خرید فالوئر فیک در لینکدین تأثیر خوبی روی حساب‌ کاربری ما دارد؟

تأثیرات مثبت خرید فالوئر فیک در لینکدین زیاد نیست. یکی از تأثیرات آن، ایجاد حس امنیت برای مشتریان است. اگر صفحۀ شما مربوط به کسبوکارتان باشد، تعداد فالوئرهای شما در مخاطب احساس امنیت ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که مخاطبان به شما اعتماد کنند.

همچنین، اگر می‌خواهید در مدتی کوتاه، تعداد مشخصی فالوئر داشته ‌باشید، خرید فالوئر فیک روش خوبی است. لازم است پیش از اقدام برای خرید فالوئر، مزایا و معایب آن را که پیش از این گفتیم، با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

چطور باید فالوور فیک برای لینکدین پیدا کنیم؟

برای این کار می‌توانید از ابزارها و سایتهایی کمک بگیرید که با پرداخت هزینه می‌توانند تعداد مشخصی فالوئر، لایک، کانکشن و… را برای شما ایجاد کنند. برخی از سایت‌هایی که به این کار مشغول هستند عبارت‌اند از:

هرکدام از این ابزارها، مزایا و معایب خاص خود را دارند. شما باید پیش از انتخاب، قابلیتها و هزینههای هریک را خوانده و بهترین و مناسب‌ترین را برای کار خود انتخاب کنید.

این مطلب به درخواست آتوسا آهنگ تولید و و در وی‌پدیا منتشر شده است. شما هم با مراجعه به صفحۀ مطلب درخواستی می‌توانید محتوای درخواستی‌تان را ثبت کنید تا به غنی‌ترشدن محتوای فضای وب فارسی کمک کرده باشید.
۵/۵ | (۱ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.