وبینارهای رایگان دیجیتال مارکتینگ؛ وبینار آموزشی صبا‌ویژن

نمای وبینار

هدف ما همواره توسعه دانش دیجیتال بوده است تا کسب‌وکارها بتوانند حضور موثرتری در فضای آنلاین داشته باشند و با دانش و آگاهی کافی موثرترین ابزارها را برای جذب مخاطبان به کار گیرند. در همین راستا با برگزاری وبینارهای آموزشی مختلف در حوزه بازاریابی و تبلیغات آنلاین سعی در گسترش دانش بازاریابی دیجیتال داریم. شما می‌توانید با ثبت‌نام در این وبینارهای رایگان از دانش و مهارت متخصصان این حوزه استفاده کنید.

وبینارهای برگزار شده

اهداف تبلیغات بنری

عنوان اصلی وبینار:

طراحی کمپین‌های تبلیغاتی برای فروشگاه‌های آنلاین

زمان: ۱۷ شهریور – ساعت ۱۹ الی ۲۱

ارائه دهنده: فاطمه شیری مدیر واحد موفقیت مشتریان یکتانت

مشاهده فیلم وبینار

عنوان اصلی وبینار:

چگونه از لندینگ پیج بهترین نتیجه را بگیریم؟

زمان: ۲۸ مهر – ساعت ۱۹ الی ۲۱

ارائه دهنده: مهدی دانا هم‌بنیان‌گذار آژانس هارمونی

مشاهده فیلم وبینار

وبینار رایگان دیجیتال مارکتینگ

یکی از راه‌های آموزش و یادگیری دیجیتال مارکتینگ شرکت در وبینارهای آموزشی این حوزه است. وبینار (Webinar) یا همان Web-based seminar به کلاس، ارائه، دوره، کارگاه، سمینار یا هر رویداد آنلاینی گفته می‌شود که در محیط وب و با استفاده از ابزار ویدیو کنفرانس برگزار می‌گردد. امروزه وبینار رایگان دیجیتال مارکتینگ به یکی از پر استفاده‌ترین ابزارها برای آموزش دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است. در وبینار آموزشی امکان ارسال و دریافت اطلاعات، پرسش و پاسخ، بحث و گفتگو و برقراری تعامل به‌صورت آنلاین و زنده بین مخاطبان و ارائه‌دهنده وجود دارد.

وبینار آموزشی دیجیتال مارکتینگ

ما در یکتانت همگام با شیوه‌های نوین آموزش دیجیتال مارکتینگ در دنیا تصمیم گرفتیم وبینار های آموزشی بازاریابی دیجیتال را به صورت کاملا رایگان برای مشتریان یکتانت و علاقه‌مندان به این حوزه برگزار کنیم. در این وبینارهای آموزشی از اساتید مختلف این حوزه دعوت شده که با آموزش ترندهای دیجیتال مارکتینگ، به شما کمک کنند تا از کمپین‌های بازاریابی و مارکتینگ آنلاین خود بهترین نتایج را دریافت کنید.

آیا وبینار آموزشی به اندازه کافی موثر است؟

وبینار نیز به مانند یک کلاس درس یا یک ارائه و سمینار علمی می‌ماند. برای اثربخشی یک کلاس عوامل مختلفی دخیل هستند. اما به طور کلی وبینار که خود یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است، گزینه مناسبی برای یادگیری می‌باشد. یکی از مهمترین مزایای آن صرفه‌جویی در زمان است. شما برای شرکت در یک کلاس یا سمینار نیاز دارید از خانه خارج شوید و زمانی را در مسیر رسیدن به مقصد و بازگشت به خانه صرف کنید. این در حالی است که برای شرکت در وبینار کافی است پشت لپ‌تاپ خود بنشینید و به صورت آنلاین در کلاس حضور یابید. وبینار های آموزشی معمولا ارزانتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر نیز هستند و گاهی مثل وبینار های آموزشی یکتانت به صورت وبینار رایگان برگزار می‌شوند. امکان تعامل در اکثر وبینارها وجود دارد و کنترل بهتری در این امر برای ارائه‌دهنده ممکن است. وبینار های آمورشی قابلیت ضبط و ارائه و انتشار ویدیو را به ارائه‌کننده می‌دهد و از طرفی اگر فردی نتوانست در زمان برگزاری وبینار در کلاس شرکت کند، در زمان دیگری ویدیو را تماشا کند. وبینارها به علت داشتن اهداف آموزشی تجاری معمولا برای کسب‌وکارها بسیار مفید هستند. وبینار های دیجیتال مارکتینگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به حضور موثر صاحبان کسب‌وکارها در فضای آنلاین کمک می‌کنند.