ایگنور در لیست توییتر چیست؟

چطور در توییتر افراد را میوت کنیم؟

131

گاهی پیش می‌آید که ما برخی افراد را در شبکه‌های اجتماعی فقط برای مصلحت روزگار دنبال می‌کنیم؛ یعنی هیچ علاقه‌ای به دیدن محتواهای آن‌ها نداریم و به‌خاطر دلایل خاصی مجبوریم که محتواهای آن‌ها را ببینیم. مثلاً این فرد می‌تواند همکار، مدیر یا یکی از اقوام ما باشد که مجبوریم صمیمیت خود را با او حفظ کنیم.

اگر شما هم چنین افرادی را در لیست دنبال‌کننده‌های خود دارید، دیگر نیاز نیست که برای دیدن آن‌ها در فضای مجازی خود را عذاب دهید. افراد زیادی هستند که این احساس را دارند و بنابراین شبکه‌های اجتماعی تصمیم گرفته‌اند که این مشکل را با اضافه‌کردن یک قابلیت حل کنند. این قابلیت کاربردی و نجات‌دهنده، ایگنورکردن یا میوت‌کردن نام دارد.

در ادامۀ این نوشته خواهیم گفت که ایگنورکردن در توییتر به چه معناست و چگونه انجام می‌شود.

ایگنورکردن در توییتر به چه معناست؟

توییتر یکی از شبکه‌های اجتماعی پیشرو در این زمینه است که با اضافه‌کردن قابلیت ایگنور، بسیاری از مشکلات کاربران خود را حل کرده. ایگنورکردن (Ignore) اصطلاحی کاربردی در توییتر است که برای راحت‌شدن از شر برخی کاربران مزاحم استفاده می‌شود.

ایگنورکردن یا نادیده‌گرفتن می‌تواند دربارۀ یک پیام یا یک شخص باشد. اگر یک پیام را ایگنور کنیم، پیام ارسال‌شده از بین می‌رود و فرد نیز متوجه نمی‌شود که ما پیام او را خوانده و نادیده گرفته‌ایم. در مورد بعدی، می‌توانیم شخصی که دوست نداریم محتوای او را ببینیم، ایگنور کنیم. در این حالت دیگر توییت‌ها و اینتراکشن‌های او در معرض دید ما نخواهد بود.

۴ مرحله برای ایگنورکردن افراد در توییتر

برای اینکه افراد را در توییتر ایگنور کرده و محتواهای آن‌ها را نبینید، باید ۴ مرحلۀ زیر را دنبال کنید:

  1. به صفحۀ توییتر شخص موردنظر بروید.
  2. از بالای صفحه، نماد سه‌نقطه را انتخاب کنید.
  3. روی گزینۀ Mute کلیک کنید.
  4. سپس در پنجرۀ بازشده، گزینۀ Yes, I’m sure را انتخاب کنید.

پس از انجام این مراحل، یک آیکون به شکل بلندگوی بی‌صدا در پروفایل فرد ایجاد شده و پیام تأییدی مبنی ‌بر ایگنور یا میوت‌کردن فرد، نمایش‌ داده می‌شود. اگر از انجام این کار پشیمان شدید نیز خیلی راحت می‌توانید مسیر بالا را طی کرده و به‌جای گزینۀ Mute، گزینۀ Unmute را انتخاب کنید.

در نهایت باید بگوییم که خیالتان راحت باشد؛ هیچ‌کس متوجه نمی‌شود که شما او را ایگنور یا میوت کرده‌اید!

۳ مرحله برای ایگنورکردن پیام در توییتر

برای ایگنورکردن پیام‌ها در توییتر باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا روی هر پیام یا مکالمه‌ای که می‌خواهید کلیک کرده و گزینۀ Tweet detail را انتخاب کنید.
  2. سپس روی گزینۀ More کلیک کنید.
  3. روی گزینۀ Mute this conversation کلیک کرده و درنهایت Confirm را انتخاب کنید.

با انجام این مراحل می‌توانیم یک توییت را نیز ایگنور یا میوت کنیم. همچنین این مراحل برای تمام سیستم‌عامل‌ها یکسان است و می‌توان آن‌ها را روی گوشی‌های اندروید یا آیفون و حتی سیستم‌های کامپیوتری نیز پیاده‌سازی کرد.

۵/۵ | (۲ امتیاز) به این مطلب امتیاز بده!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.