هدر توییتر کجاست؟

چطور حرفه‌ای‌ترین هدر را در توییتر داشته باشیم؟

داشتن یک پروفایل توییتر حرفه‌ای هم درزمینۀ کاری و هم برای فعالیت‌‌های شخصی، بسیار مهم است. برای اینکه پروفایل توییتر حرفهای داشته‌ باشیم، لازم است قسمت‌های مختلف پروفایل را بشناسیم و با اصطلاحات توییتر آشنا شویم.

یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی که نیاز است در پروفایلمان به‌ آن توجه کنیم، هدر توییتر است. در ادامۀ این مطلب خواهیم گفت که هدر توییتر چیست و چطور عکسی را باید برای آن انتخاب کرد.

چطور می‌توانیم هدر توییتر را پیدا کنیم؟

برای پیداکردن هدر (Header) یا بنر توییتر لازم نیست کار خاصی انجام دهید؛ فقط باید به ‌قسمت پروفایل خود بروید. در بالای این صفحه، کادری مستطیل‌شکل وجود دارد که به ‌آن هدر گفته می‌شود. لازم بدانید که برای داشتن یک حساب کاربری حرفه‌ای در توییتر باید عکس مناسبی را برای هدر توییتر خود انتخاب کنید. برای اضافه‌کردن عکس در قسمت هدر یا تغییر آن باید ۳ مرحلۀ زیر را طی کنید:

  1. بهپروفایل خود مراجعه کنید.
  2. در بالای صفحه و سمت راست، گزینۀ Edit profile را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.
  3. روی عکس هدر کلیک کنید.

پس از این کار، صفحه‌ای متصل به‌گالری شما باز می‌شود که می‌توانید از آنجا عکس موردنظر خود را انتخاب کنید. درنهایت، پس از انتخاب عکس، با انتخاب گزینۀ Apply می‌توانید عکس هدر را ثبت کنید. این مراحل در تمام نسخههای توییتر مثل وب، آیفون و اندروید یکسان است.

چطور بهترین تصویر را برای هدر توییتر انتخاب کنیم؟

پیش از هر چیز باید بدانید که عکس هدر توییتر نقش مهمی در جذب مخاطب دارد و تقریباً می‌توان گفت اولین چیزی است که از صفحۀ شما به ‌چشم می‌آید. بنابراین، باید در انتخاب هدر توییتر خود حساسیت به‌ خرج دهید و بهترین عکس را انتخاب کنید.

نکتۀ مهم این است که نباید هر تصویری را برای هدر توییتر خود انتخاب کنید. وقتی که در حال انتخاب عکس برای این قسمت هستید، توجه داشته ‌باشید که عکس هدر باید تا حدودی معرف احساسات یا حرفه و تخصص شما باشند. بنابراین از انتخاب عکس‌های بیربط پرهیز کنید! علاوه‌براین، عکس هدر توییتر دارای محدودیت سایز است و باید با توجه به‌ قالب آن انتخاب شود تا به‌طور کامل در فضای هدر جا بگیرد.

اندازۀ عکس هدر توییتر باید نهایتاً ۵۰۰×۱۵۰۰ پیکسل باشد. برخی سایت‌ها وجود دارند که عکس‌هایی مناسب هدر توییتر ساخته و منتشر می‌کنند. معروفترین سایت‌‌هایی که تعداد بسیاری هدر توییتر آماده در آن‌ها وجود دارد، Canva و Pinterest هستند. البته می‌توانید در کانوا هدر توییتر خود را شخصیسازی کرده و عکسی مخصوص‌‌به‌خود بسازید.

با مراجعه به ‌این سایت‌ها و توجه به ‌نکاتی که گفتیم، می‌توانید بهترین عکس را برای هدر توییتر خود پیدا کنید.

منابع

۵/۵ | (۴ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.