چطوری کلاب‌هاوس را نصب کنم؟

احتمالاً در چند ماه اخیر اسم شبکۀ اجتماعی کلاب هاوس را زیاد شنیده‌اید. شبکۀ اجتماعی تازه‌نفسی که با سرعت زیادی در حال گسترش بوده و طرف‌داران آن نیز روزبه‌روز بیشتر خواهند شد. در این بین، یکی از دغدغه‌های اصلی ما، چگونگی نصب این شبکۀ اجتماعی روی تلفن هوشمند یا سیستم‌های کامپیوتری است.

در ادامۀ این بلاگ‌پست، شما را با فضای این شبکۀ اجتماعی بیشتر آشنا کرده و روش نصب آن را روی انواع دستگاه‌ها توضیح خواهیم داد.

تازه‌واردی به نام کلاب‌هاوس!

اگر شما فردی هستید که به گوش‌دادن به پادکست و کتاب صوتی علاقه داشته و شنیدن را بیشتر از خواندن دوست دارد، شبکۀ اجتماعی کلاب‌هاوس، گمشدۀ شماست. تمرکز کلاب‌هاوس روی صدا بوده و شاید به دلیل همین تک‌بعدی‌بودن، محبوبیت فراوانی دارد. کلاب‌هاوس علاوه بر امکان انتقال صدا به‌صورت فردی، دارای گروه‌ها یا به‌اصطلاح roomهایی است که می‌توانیم در آن به‌صورت هم‌زمان با چندین نفر صحبت کنیم.

در ابتدای ارائۀ این شبکۀ اجتماعی، نصب آن فقط روی سیستم‌های دارای سیستم‌عامل ios امکان‌پذیر بود. با گذشت زمان و استقبال فراوان کاربران، کلاب‌هاوس نسخۀ اندروید خود را نیز منتشر کرده و در دسترس مخاطبان خود قرار داد. نسخۀ اندروید این برنامه محدودیت‌های بسیاری دارد که استفاده از آن را سخت کرده است. ما به شما ترفند‌هایی را یاد خواهیم داد تا بتوانید به‌آسانی این برنامه را نصب کرده و از آن استفاده کنید.

چطور می‌توانیم کلاب‌هاوس را روی سیستم‌عامل iOS نصب کنیم؟

نصب کلاب‌هاوس روی گوشی‌های آیفون بسیار راحت بوده و در سه مرحله قابل انجام است:

 • اپ استور را روی گوشی خود باز می‌کنید.
 • Clubhouse را جست‌وجو کرده و پیدا می‌کنید.
 • گزینۀ Install را انتخاب کرده و به‌راحتی آن را نصب می‌کنید.

دسترسی به این برنامه در آیفون، ساده‌تر از سایر گوشی‌ها بوده و حضور در آن نیز به دعوت‌نامه نیاز ندارد.

چطور می‌توانیم کلاب‌هاوس را روی سیستم عامل Android نصب کنیم؟

 • به برنامۀ Google play روی گوشی اندروید خود مراجعه می‌کنید.
 • می‌توانیم در قسمت سرچ این برنامه، واژۀ Clubehouse را نوشته و آن را پیدا کنید.
 • برنامه را دانلود کرده و پس از اتمام دانلود، آن را نصب می‌کنید.

متأسفانه در برخی موارد هنوز هم امکان نصب کلاب‌هاوس برای گوشی‌های اندروید به‌صورت مستقیم و از Google play وجود ندارد. اما جای نگرانی نیست؛ زیرا می‌توان این برنامه را به‌صورت غیرمستقیم نیز نصب کرد.

 • روی لینک GitHub page کلیک کرده و آخرین آپدیت کلاب‌هاوس را از آن پیدا می‌کنید.
 • برنامه را دانلود کرده و پس از اتمام مراحل دانلود، آن را نصب می‌کنید.

هشدار: این لینک از طریق دورزدن برنامۀ اصلی کلاب‌هاوس، امکان دسترسی به اطلاعات داخل برنامۀ اصلی را فراهم می‌کند. مواظب باشید که نصب کلاب‌هاوس با استفاده از این لینک مثل راه‌رفتن روی لبۀ تیغ است؛ زیرا امکان دارد هر لحظه کلاب‌هاوس متوجه روش دسترسی به برنامه شده و حساب کاربری شما را برای همیشه مسدود کند.

چطور می‌توانیم کلاب هاوس را روی windows نصب کنیم؟

 • روی لینک GitHub page کلیک کرده و نسخۀ مناسب با سیستم خود را پیدا می‌کنید.
 • روی گزینۀ Install یا Download کلیک می‌کنید تا برنامه دانلود شود.
 • برنامۀ داخل لینک BlueStacks را دانلود می‌کنید.
 • برنامۀ کلاب‌هاوس را با استفاده از برنامه‌ای که در مرحلۀ قبل دانلود کردید، نصب می‌کنید.
 • حالا می‌توانیم به قسمت My game رفته و برنامۀ کلاب‌هاوس را باز کنید.

با استفاده از این روش نصب، امکان جست‌وجوی یک روم برای شما وجود ندارد؛ اما می‌توانید از طریق لینک یک روم، به آن بپیوندید. برای جست‌وجوی یک روم می‌توانید از طریق این سایت clubsearch.io نیز اقدام کنید.

هشدار: سرور‌های کلاب‌هاوس بسیار هشیار و قدرتمند هستند. اگر شما با روش‌های غیررسمی این برنامه را نصب کنید و سپس دعوت‌نامه ارسال کنید، سرور‌ها متوجه نحوۀ نصب برنامه شده و دسترسی شما را به آن قطع خواهند کرد.

کلاب‌هاوس روی چه دستگاه‌هایی نصب نمی‌شود؟

متأسفانه باید بگوییم که امکان نصب کلاب‌هاوس روی گوشی‌های آیفونی که ios آن‌ها پایین‌تر از ۱۳ است، وجود ندارد. پس اگر تلفن هوشمند شما جزو این دسته بوده و علاقۀ بسیاری به استفاده از کلاب‌هاوس دارید، باید به فکر تعویض تلفن هوشمند خود باشید.

جمع‌بندی

کلاب‌هاوس شبکۀ اجتماعی تازه‌تأسیسی است که فعالیت آن برپایۀ صدا بوده و توانسته در مدتی کم، مخاطبان بسیاری را به‌سمت خود جلب کند. چگونگی نصب کلاب‌هاوس با توجه به جدید‌بودن و محدودیت‌های موجود برای استفاده از آن، سؤالی است که ذهن طرف‌داران این برنامه را به خود مشغول کرده است. ما در این بلاگ‌پست روش نصب کلاب‌هاوس را به ساده‌ترین شکل ممکن برای شما توضیح داده‌ایم تا با استفاده از آن بتوانید محدودیت‌های کلاب‌هاوس را دور بزنید.

امتیاز می‌دم
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.