منظور از «شما را به داستانش اضافه کرد» در اینستاگرام چیست؟

تگ و منشن و اضافه شدن به داستان!

اپلیکیشن‌های بین‌المللی وقتی می‌خواهند با هزار ترس و وحشت زبان فارسی را به پلتفرم و محصول دیجیتال خود اضافه کنند، با انبوهی از جملات و کلماتی مواجه می‌شوند که در زبان فارسی معنای واضحی ندارند و ممکن است به‌سادگی کاربران را گیج کنند. مانند Hotspot که معنای تحت‌اللفظی آن نقطۀ داغ یا کانون می‌شود؛ ولی اگر معنا نشود بهتر است، چون اگر همان هاتسپات باقی بماند، برای خیلی‌ها شناخته شده‌تر و قابل فهم‌تر است.

یکی از این عبارات، «شما را به داستانش اضافه کرد» در اینستاگرام است؛ در ادامه بررسی می‌کنیم که این نوتیفیکیشن چه معنایی دارد و هنگام ظاهرشدن آن در گوشی شما، چه خطراتی ممکن است شما را تهدید کند.

«شما را به داستانش اضافه کرد» در اینستاگرام

در اینستاگرام وقتی کسی می‌خواهد از شما یاد کند و شما را با خودش در پست یا استوری همراه کند، به عبارتی شما را منشن (Mention) می‌کند. معنی منشن، یاد‌کردن است. وقتی شما نوتیفیکیشن Mentioned you in their story (شما را به داستانش اضافه کرد یا از شما در داستانش یاد کرد) را دریافت می‌کنید، یعنی یک صفحۀ اینستاگرام در استوری خودش نام کاربری شما را منشن کرده است به این صورت: Username@.

آیا نیاز است اقدامی انجام دهید؟

شما می‌توانید با مراجعه به تنظیمات اینستاگرام، در قسمت Mention کنترل کنید که چه کسانی می‌توانند شما را در استوری‌شان منشن کنند. البته اگر صفحه‌ای عمومی دارید و به دنبال جذب تعامل هستید، منشن‌شدن در استوری بقیه می‌تواند به نفع شما باشد، اما اگر پیج شخصی ولی عمومی دارید، باید حواستان باشد که چه کسانی شما را منشن می‌کنند و چه چیزی در استوری‌هایشان از شما می‌گذارند.

بعد از اینکه آن صفحه شما را در استوری‌اش منشن کرد، می‌توانید آن را به استوری‌های خودتان هم اضافه کنید تا فالوئرهایتان هم بتوانند آن را ببینند.

۴.۶/۵ | (۵ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.