لیمیت‌شدن در توییتر یعنی چه؟

۸ راه برای رفع لیمیت توییتر

حتماً شما هم با اکانت‌هایی روبه‌رو شده‌اید که این عبارت‌ها را جلوی اسمشان در توییتر قرار داده‌اند: لیمیت شدم، لیمیتم، لیمیت‌شدگانیم، Limited و عبارتی از این قبیل. یا شاید هرازگاهی سؤال‌هایی از این دست را در تایم‌لاین خود دیده‌ باشید: چگونه از لیمیت توییتر خارج شویم؟ چرا در توییتر نمی‌توانم فالو کنم؟ چرا در توییتر نمی‌توانم فیو بزنم؟ لیمیتم یعنی چه؟ برای رفع لیمیت توییتر چه‌کار کنم؟

در این مطلب از وی‌‌پدیا به شما می‌گوییم که لیمیت‌شدن در توییتر یعنی چه، ۴ دلیل اصلی لیمیت‌شدن در توییتر چیست و چگونه می‌توان برای رفع لیمیت در توییتر اقدام کرد.

لیمیت‌شدن یعنی چه؟

لیمیت‌شدن از کلمۀ Limit گرفته شده و اگر به گوگل ترنسلیت مراجعه کنیم، در قسمت فعل، این کلمه را محدود‌کردن و محدود‌ساختن ترجمه کرده است. اما جواب سؤال «لیمیت‌شدن در توییتر یعنی چه؟» را خود توییتر به ما داده است:

وقتی حساب توییتر شما محدود شده باشد، شما همچنان می‌توانید از توییتر استفاده کنید، اما فقط اجازه دارید به فالوئرهای خودتان دایرکت بدهید، ولی امکان توییت، ریتوییت و لایک‌کردن را ندارید و فالوئرهای شما هم فقط می‌توانند توییت‌های قبلی‌تان را ببینند.

۴ دلیل اصلی لیمیت‌شدن در توییتر

لیمیت‌شدن در توییتر به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که ۴ مورد از مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌ است از:

 1. استفاده از فیلترشکن؛
 2. نقض قوانین توییتر؛
 3. اشتباه توییتر؛
 4. عبور ازمحدودیت‌های عددی توییتر.

در ادامه به شرح مختصر هریک از دلایل بالا خواهیم پرداخت.

آیا میدانید افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش) چیست و چه مزایایی دارد؟

دلایل اصلی لیمیت شدن در توییتر

۱) استفاده از فیلترشکن

فرض کنید کسی به شما زنگ می‌زند و می‌گوید الان تهران است؛ دو دقیقۀ دیگر با او تماس می‌گیرید و می‌پرسید کجایی؟ جواب می‌دهد شیراز، دوباره چند دقیقه بعد در طی تماسی با او متوجه می‌شوید در خراسان حضور دارد. شما باشید به چنین فردی اعتماد می‌کنید؟

رفتار ما زمانی که می‌خواهیم از فیلترشکن استفاده کنیم همین‌گونه است، یک بار از قلب اروپا وارد توییتر می‌شویم، یک بار دیگر از بلوک شرق و بار دیگر به جناب توییتر می‌گوییم: «صدای ما را از کالیفرنیا می‌شنوید، در آمریکا!»؛ همین تغییر سرور‌ها و آی‌پیِ (IP) وی‌پی‌ان‌ها (vpn) باعث حساسیت توییتر به اکانت ما می‌شود.

نوشدارو قبل از مرگ سهراب، این است: استفاده از آی‌پی ثابت.

ما در ایران به دلیل فیلترینگ و محدودیت‌های اعمال‌شده، ناگزیزیم برای ورود به توییتر از فیلترشکن استفاده کنیم. با‌این‌حال، استفاده از وی‌پی‌ان‌هایی که آی‌پی ثابت ارائه می‌دهند، می‌تواند تا حد زیادی از لیمیت‌شدن اکانت توییترمان جلوگیری کند. برنامۀ گذر از تحریم windscribe، سرورهایی با آی‌پی ثابت را به شما ارائه می‌دهد و شما می‌توانید ماهانه تا ۱۰ گیگابایت، به رایگان از آن استفاده کنید.

بیش از ۶.۵میلیون کاربر


تبلیغات خود را با صباویژن، مؤثرتر به دست مخاطبان برسانید.

۲) نقض قوانین توییتر

اگر به قوانین توییتر عمل نکنید یا از خط‌ قرمز‌هایش عبور کنید، با جریمه‌هایی روبه‌رو خواهید شد؛ از لاک‌شدن اکانت توییترتان گرفته تا لیمیت‌شدن حسابتان. در ادامه به بعضی از این قوانین و خط قرمز‌ها اشاره می‌کنم:

 • رفتار اسپم‌گونه و استفاده از فحش و دشنام: اگر توییت شما به‌ دلیل رفتار اسپم‌گونه یا استفاده از فحش و دشنام، توسط دیگران گزارش (ریپورت) شود، توییتر پس از بررسی توییت و بررسی سابقۀ شما در تکرار این رفتار، ۲ جریمه را برای شما در نظر خواهد گرفت:
  1. تعلیق موقت حساب توییترتان؛
  2. تعلیق دائم حساب توییترتان.
 • جریمه توسط پلیس توییتر: حتی اگر توییت شما ریپورت نشود، خود توییتر سیستمی را فراهم کرده که این نوع توییت‌ها را شناسایی می‌کند. در صورت شناسایی توسط پلیس توییتر، جریمه‌های مختلفی برای شما در نظر گرفته می‌شود. این جریمه می‌تواند محدودکردن قابلیت‌های حساب شما باشد؛ مثل نمایش توییت‌های شما فقط به دنبال‌کنندگانتان؛ در این حالت توییت شما در تایم‌لاین دیگران نمایش داده نمی‌شود. درضمن، در فالوکردن افراد هم دقت کنید، اگر تعداد زیادی از حساب‌هایی را که این رفتارها از آن‌ها سر می‌زند دنبال کنید، احتمال جریمه‌شدن شما هم وجود دارد!
 • شمشیر و سپر توییتر برای کاربران: توییتر ابزارهایی را در اختیار کاربران قرار داده تا با آن، آنچه را مایل هستند ببینند یا نبینند، کنترل کنند.
  • Block: بلاک‌کردن یا مسدودکردن افراد قابلیتی است که توییتر در اختیار کاربرانش گذاشته تا محتوای کسانی را که بلاک می‌کنند نبینند و همین‌طور افراد بلاک‌شده نمی‌توانند توییت‌های آن‌ها را ببینند.
  • Mute: این امکان را به افراد می‌دهد تا بدون اطلاع طرف مقابل از بی‌صداشدن، از دیدن محتوای او جلوگیری کنند. علاوه ‌بر افراد و حساب‌ها، این قابلیت می‌تواند مانع از ورود توییت‌هایی با یک کلمۀ ‌کلیدی یا هشتگ خاص در تایم‌لاین شما شود.
  • Notification Filters: فیلترکردن نوتیفیکیشن یکی دیگر از ابزارهایی است که این امکان را می‌دهد تا افراد از سمت یک‌سری از اکانت‌های خاص، نوتیفیکیشن دریافت نکنند. مانند اکانت‌هایی که عکس پروفایل ندارند، اکانت‌هایی که شماره‌موبایل یا ایمیل خود را تأیید نکرده‌اند و اکانت‌هایی که توسط آن فرد فالو نشده‌اند.
 • آزمون و خطای توییتر: توییتر به‌طور دائم در حال یک‌سری آزمایش است که ممکن است موجب لیمیت‌شدن بعضی اکانت‌ها شود.
 • محدودیت‌های حقوقی: بعضی از محدودیت‌ها به دلیل نقض موارد حقوقی است که توییتر به آن پایبند است. این موارد می‌تواند مربوط به محدودیت‌های حقوقی‌ باشد که یک کشور خاص برای توییت‌هایی که در آن کشور زده می‌شود، در نظر گرفته است.

۳) اشتباه توییتر!

در بعضی مواقع ممکن است به دلیل مسائل فنی، توییت افراد نمایش داده نشود که همین مورد باعث می‌شود افراد فکر کنند لیمیت شده‌اند. ضمن‌ اینکه گاهی حجم بالای پاسخ به یک توییت (Reply) موجب می‌شود تا توییتر هنگ کند و آن منشن‌ها (کامنت‌ها) را نمایش ندهد! علاوه ‌بر این اشتباه، توییتر اشباهات گوناگون دیگری نیز دارد که ممکن است بی‌خود و بی‌جهت باعث لیمیت‌شدن حساب شما شود!

۴) محدودیت‌های عددی

یکی دیگر از مواردی که بعضی کاربران آن را با لیمیت‌شدن اشتباه می‌گیرند، ناشی از محدودیت‌های عددی توییتر است. توییتر به دلایل مختلف محدودیت‌هایی را در نظر گرفته که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • پیام در دایرکت: شما روزانه می‌توانید در دایرکت تا سقف ۱۰۰۰ پیام برای دیگران بفرستید.
 • توییت: روزانه تا سقف ۲۴۰۰ توییت می‌توانید ارسال کنید. این محدودیت به فواصل نیم‌ساعته تقسیم می‌شود؛ یعنی می‌توان گفت در هر نیم‌ساعت تنها مجاز به ارسال ۵۰ توییت هستید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که ریتوییت و کوت (ریتوییت با کامنت) هم جزو این آمار محاسبه می‌شوند.
 • تغییرات در ایمیل حساب کاربری: ۴ بار در ساعت.
 • فالوکردن: حساب‌های معمولی روزانه می‌توانند تا ۴۰۰ اکانت و حساب‌های دارای تیک آبی می‌توانند تا ۱۰۰۰ اکانت را فالو کنند.

درکل، هر اکانت مجاز به فالوکردن ۵۰۰۰ اکانت است و از این تعداد به بعد باید مقداری صبر کنید تا بتوانید حساب‌های دیگر را فالو کنید. این تعدادِ اضافه برای هر اکانت متفاوت است و به‌صورت خودکار، براساس یک‌سری پارامترها توسط توییتر محاسبه می‌شود.

دقت داشته باشید که رفتارهای روبات‌گونه باعث لیمیت‌شدن در توییتر می‌شود. پس بهتر است از این‌گونه رفتارها اجتناب کنید و همیشه از رسیدن به این محدودیت‌ها جلوگیری کنید تا احتمال لیمیت‌شدن را کاهش دهید. اگر به یکی از این محدودیت‌ها رسیدید، نگران نباشید. تنها کاری که باید انجام دهید صبر است. صبر کنید تا بازۀ زمانی محدودیت شما تمام شود.

راه‌های برطرف‌کردن لیمیت‌شدن در توییتر

در ادامه، ۸ راه‌حل ارائه شده است که آزمایش یک یا چند مورد از آن‌ها می‌تواند درنهایت به رفع لیمیت توییتر شما بینجامد.

۱) تأیید حساب ایمیل

یکی از راه‌های برطرف‌کردن لیمیت‌شدن در توییتر، تأیید حساب ایمیل است. سعی کنید ایمیلی را وارد کنید که معتبر باشد، استفاده از جی‌میل یا ایمیل یاهو گزینه‌های مناسبی هستند.

 • به قسمت Your Account بروید؛
 • روی Account Information کلیک کنید و پسوردتان را وارد کنید؛
 • تب Email را انتخاب کنید و ایمیل خود را وارد کنید؛
 • اگر از قبل ایمیل خود را وارد کرده‌اید اما آن را تأیید نکرده‌اید، روی Resend Confirmation Email  کلیک کنید؛
 • به ایمیل خود بروید و ایمیلی که از سمت توییتر آمده را باز کنید؛
 • روی دکمۀ Confirm Now کلیک کنید.

۲) تأییدکردن شماره‌موبایل

از مهم‌ترین راه‌حل‌های برطرف‌کردن لیمیت‌شدن در توییتر که خود توییتر ارائه داده است، تأیید شماره‌موبایل است. دقت داشته باشید که برای تأیید شماره‌موبایل، حتماً باید کشور حساب توییترتان را به ایران تغییر دهید. برای این کار می‌توانید این مراحل را بروید:

 • به قسمت  Your Account بروید؛
 • روی Account Information کلیک کنید؛
 • پسوردتان را وارد کنید و قسمت Country را انتخاب کنید؛
 • کشور Iran را از تب کشویی انتخاب کنید؛
 • روی Agree and Continue کلیک کنید؛
 • حال دوباره به قسمت Your Account بروید و در قسمت Phone شماره‌موبایل خود را وارد کنید و منتظر کد تأیید از طرف توییتر باشید و آن را وارد کنید.

بهتر است این مراحل را قبل از اینکه لیمیت‌شدن در توییتر برایتان اتفاق بیفتد انجام دهید. گفتنی است که بعضی‌اوقات به ‌دلیل شلوغ‌بودن خط‌ها، کد تأیید ارسال نمی‌شود. توصیه می‌کنیم در صورت بروز این مشکل، بعد از ۴۸ ساعت مجدداً تلاش کنید.

۳) تغییر پسورد

عوض‌کردن پسورد یکی دیگر از کارهایی است که شما را در رفع لیمیت حسابتان کمک می‌کند.

۴) حذف توییت

حذف توییتی که موجب نقض قوانین توییتر شده است، می‌تواند در رفع لیمیت توییتر به شما کمک کند.

۵) عمل به پیام توییتر

اگر لیمیت‌شدن در توییتر برای اکانت شما اتفاق بیفتد، به احتمال زیاد پیامی را با این مضمون که توییتر بعضی از ویژگی‌های اکانت شما را به‌طور موقت محدود کرده است دریافت می‌کنید.

 • دنبال پیام توییتر با این عنوان بگردید: Weve temporarily limited some of your account features؛
 • روی گزینۀ Start بزنید؛
 • به دستورالعمل‌‌های پیام عمل کنید.

۶) ازاشتباه‌درآوردن توییتر

گاهی پیش آمده که توییتر اکانت‌هایی را به‌اشتباه مسدود کرده است. توییتر در سال ۲۰۲۰ در توییتی اعتراف کرده که تعداد زیادی از حساب‌ها را به‌اشتباه مسدود یا محدود کرده است.

اگر احساس می‌کنید که لیمیت‌شدن در توییتر به‌اشتباه برای شما اتفاق افتاده است، می‌توانید با پرکردن فرم از طریق این لینک، توییتر را از اشتباه دربیاورید! با کلیک‌کردن روی این لینک می‌توانید بفهمید که لیمیت شده‌اید یا خیر. اگر با پیام پایین روبه‌رو شدید، می‌توانید خوشحال باشید که خطر لیمیت‌شدن در توییتر فعلاً شما را تهدید نمی‌کند.

You are currently logged in to an account that is neither suspended nor locked. Please log out and log in to your suspended or locked account in order to submit this request.

۷) پاک‌کردن تمام سشن‌ها

سشن‌ها دستگاه‌هایی هستند که با آن‌ها به حساب توییتر خود وارد شده‌اید و هنوز هم به‌قولی Logged in هستند. ما در ایران با توجه به اینکه از وی‌پی‌ان‌ استفاده می‌کنیم، ممکن است تعداد سشن بالایی داشته باشیم؛ برای پاک‌کردن این سشن‌ها فقط کافی ‌است این مسیر را بروید:

 • ابتدا به قسمت More بروید؛
 • روی گزینۀ Setting and Privacy کلیک کنید؛
 • وارد قسمت Security and Account Access بشوید؛
 • روی گزینۀ Apps and Sessions کلیک کنید؛
 • بعد وارد قسمت Sessions شوید؛
 • وقتی به صفحۀ‌ سشن‌ها رسیدید، کافی‌ است روی گزینۀ Log out of all other Sessions کلیک کنید تا از دستگاه‌های دیگر خارج شوید.

۸) لغو دسترسی برنامه‌هایی که به حسابتان دسترسی دارند

درمجموع سعی کنید یا به برنامه‌ها و اپ‌های دیگر اجازۀ دسترسی به حساب توییترتان را ندهید، یا به برنامه‌هایی این مجوز را بدهید که معتبر باشند. برای لغو مجوز دسترسی یک برنامه می‌توانید مسیر زیر را بروید یا روی اینجا کلیک کنید:

 • ابتدا به قسمت More بروید؛
 • روی گزینۀ Setting and Privacy کلیک کنید؛
 • بعد وارد قسمت Security and Account Access بشوید؛
 • روی گزینۀ Apps and Sessions کلیک کنید؛
 • بعد وارد قسمت Connected apps شوید؛
 • وقتی به این آدرس رفتید، اپ موردنظر را انتخاب کنید و روی گزینۀ Revoke app Permissions کلیک کنید تا مجوز دسترسی آن اپ به حساب توییتر شما لغو شود.

موارد ۱ تا ۶، راهکار‌هایی برای رفع لیمیت توییتر بود که توسط خود توییتر پیشنهاد شده است، اما موارد ۷ و ۸ توسط کاربران پیشنهاد شده که انجام‌دادن آن‌ها هم خالی از لطف نیست.

راه‌های برطرف‌کردن لیمیت شدن در توییتر

لب کلام

سعی کنید در توییتر یا هر پلتفرم دیگری رفتار روبات‌گونه نداشته باشید، حساب ایمیل و شماره موبایلتان را تأیید کنید و از ارسال مطالبی که قوانین توییتر را نقض می‌کند خودداری کنید. به یاد داشته باشید که اگر کارهایی را که باعث لیمیت‌شدن در توییتر می‌شود تکرار کنید، ممکن است به‌طور دائم حساب شما بسته شود.

امیدوارم این مقاله توانسته باشد کمکی به شما کرده باشد. راستی برای اطلاع از جدیدترین مقاله‌های سایت می‌توانید ایمیل خودتان را در باکس خبرنامه وارد کنید.

۴.۱/۵ | (۴۳ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:
66 نظرات
 1. Mms می گوید

  ۴۰۰ تا
  من ۴۰ تا فالو کنم لیمیت میشم

 2. اصغر می گوید

  من لیمیت شدم
  از اکانتم لوگ اوت کردم پسورد رو عوض کردم ولی درست نشد…
  نمیدونم دیگه باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   اصغر عزیز مشکل برطرف نشده؟ چون معمولا بعد از گذشت ۴۸ ساعت دوباره امتحان کنین مشکل برطرف میشه.

 3. شمیم شکوری می گوید

  درود وقت به خیر من نمیدونم چه مشکلی پیش اومده لیمیت شدم یا نه ولی حتی به کسایی که قبلا دایرکت داده بودم هم نمیتونم پیام بفرستم پنجره پیام دادن اصلا برام به نمایش گذاشته نمیشه

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   شمیم عزیز شاید بلاکتون کردن که تو صفحۀ دایرکت نمی‌تونین پیام بفرستین. این رو بررسی کردین؟

 4. فاطمه می گوید

  سلام میشه به من کمک کنید
  توییتر شمارم رو درست داره ولی واسم کد رو نمیفرسته مشکل از کجاست ؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   فاطمۀ عزیز بعضی اوقات به خاطر شلوغ بودن خط‌ها این مشکل پیش میاد و بعد از ۴۸ ساعت تلاش کنین مشکل برطرف شده معمولا. باز اگه مشکلی بود بهمون اطلاع بدین.

 5. ناشناس اول می گوید

  سلام من همه راه هایی که گفته شده رو رفتم ولی همچنان نمیتونم توییت کنم یا منشن بدم ، دایرکت هیچ کس هم برام باز نیس کلا اکشنی به جز فیو نمیتونم انجام بدم .میشه راهنمایی بفرمایین؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   احتمالا به‌خاطر فالونکردن باشه. شما کسی رو هم فالو کردین و باز مشکلتون برطرف نشده؟

 6. علیرضا می گوید

  من همه کار هایی که گفتید رو کردم به جز تایید ایمیل قبول نمیکنه میزنه قبلا ازش استفاده شده .بعد اینکه میخواستم بپرسم اون پیامی که گفتید توییتر میده که باید دستورالعمل هاش رو اجرا کنیم کجا میاد؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   در اینجا می‌تونید بهش دسترسی داشته باشید علیرضا جان:
   https://help.twitter.com/en/managing-your-account/locked-and-limited-accounts

 7. شاپرک می گوید

  سلام. توییتر من رفرش نمیشه و نوتیف توییت ها برام میاد ولی وارد میشم چیزی نشون نمیده

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   اگه شماره موبایل یا آدرس ایمیلتون رو تایید کنین مشکل برطرف می‌شه.

 8. علی می گوید

  سلام خسته نباشید منفقط میتونم فیو بزنم نه توییت میتونم بزارم نه منشن نه کن و ریت دایرکت هم نمیتونم برم فالو هم نمیتونم بزنم افرادی هم فالو دارم راه های بالا هم رفتم افاقه نکرد باید چیکار کنم؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   علی جان سلام وقتت بخیر
   اگه شماره موبایل و ایمیلتون رو تایید کنین مشکلتون برطرف میشه.

 9. شاپرک می گوید

  مشکل اینه با وایفای خودم باز نمیشه ولی جای دیگه با وایفای یکی دیگه باز میشه😐

 10. فاطمه قهرمانی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من فکر میکنم که لیمیت شدم چون نمی‌تونم کسی رو فالو کنم ولی میتونم ریپلی یا توییت بزنم و پیام بدم فقط نمیتونم کسیو فالو کنم لطفاً بگید مشکل چیه

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   راه‌های برطرف شدنش رو اینجا توضیح دادیم فاطمۀ عزیز

 11. مهدی مظلمی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من برای توییت دیگران منشن یا ریت که میزنم نوتیفش برای اون کاربر نمیره و و وقتی چک میکنه نمیتونه اون منشن رو ببین ایا اینم جزو لیمیت شدن حساب میشه؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   درصورتیکه روش‌هایی که توضیح داده‌ایم را انجام داده‌اید و از عدم لیمیت شدن خود مطمئن هستید، به احتمال بسیار زیاد با بررسی یکی از دو مورد زیر مشکلتان برطرف خواهد شد:
   اول آنکه در بخش مربوط به تنظیمات اعلان‌های حساب کاربری‌تان در توییتر، نمایش منشن‌ها و ریتوییت‌ها را تغییر دهید و آن‌ها را روی گزینۀ «دریافت از همه» قرار دهید.
   دوم مطمئن شوید آن شخصی که منشن می‌کنید یا توییتش را ریتوییت می‌کنید، تنظیمات مربوط به اعلان‌های خود را روی حالت «خاموش» قرار نداده باشد؛ به‌طور مثال اعلان‌های دریافتی از کسانی که شماره تماس خود را هنگام ثبت‌نام در توییتر درج نکرده‌اند، ایمیل خود را ثبت نکرده‌اند یا یک عکس پروفایل پیش‌فرض قرار داده‌اند، برای این شخص خاموش نباشد.

 12. سید می گوید

  سلام من سه روز میشه که لیمیت شدم با اکانت دیگه اکانتمو میبینم نوشته لیمیت‌موقت پسورد اکانت‌رو عوض میکنم کد میاد برام‌وارد اکانت میشم اما باز میپره بیرون میگه که شمارتونو تایید کنید میگه زنگ میزنیم کد رو بهتون میدیم نه زنگ میزنه نه کد میفرسته دیگه راه برگشت نداره

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   احتمال خیلی زیاد نه متاسفانه…

 13. ناشناس می گوید

  سلام
  من وقتی منشن میزارم
  منشنم ثبت نمیشه
  و کسیو نمیتونم فالو کنم
  یعنی لیمیت شدم؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   بله لیمیت شدین.

 14. محمد می گوید

  سلام من می‌خوام اکانتمو بفروشم. خریدار تعداد لیمیتی اکانتو میخواد، روشی هست که بهش نشون بدم چند بار لیمیت شده اکانت؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   متاسفانه توییتر همچین اطلاعاتی در اختیارتون نمی‌ذاره.

 15. افشین می گوید

  سلام وقتی میرم داخل توئیتر میگه حساب شما برای همیشه تعلیق شده است اگر فکر می‌کنید اشتباه میکنیم با ما در جریان بذارید. روش کلیک کردم و علت تجدید نظر رو خواست‌ منم توضیح دادم و ایمیل اومد که ایمیلت رو تایید کن که بهش دسترسی داری و منم در جواب تایید کردم. الان بیشتر از ٢۴ ساعت گذشته ولی کماکان کاری نمیتونم تو توئیتر انجام بدم. چقدر طول میکشه درست بشه؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   افشین جان معمولا ۴۸ ساعت طول می‌کشه.

 16. افشین می گوید

  سلام من توئیترم تعلیق شده بود چند روز پیش و الان از تعلیقی خارج شده ولی فالوور هارو کلا صفر زده و اصلا نشون نمیده و روش کلیک میکنم فالوور هارو نشون میده ولی عدد هردو قسمت فالو هارو صفر زده. آیا اینم خودش درست میشه؟ اگه میشه چقدر بعد از تعلیق خارج شدن زمان میبره؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   با توجه به اینکه اکانت شما به‌صورت رسمی از طرف توییتر رفع تعلیق شده است، به احتمال قوی مشکلی که در حال‌حاضر با آن روبه‌رو هستید ارتباطی با موضوع تعلیق ندارد و بیشتر به جنبۀ اجرایی نرم‌افزار توییتر مرتبط است. پیشنهاد می‌کنیم از اکانت خود در توییتر خارج شوید، اپلیکیشن خود را پاک کرده و مجددا آخرین نسخۀ آن را دانلود و نصب کنید.

 17. Mim می گوید

  سلام من اپ رو یبار حذف و دوباره نصب کردم
  و میخواستم بگم اینکه وقتی دکمه توییت رو میزنم و اون صفحه تایپ و واتس هپنینگ نمیاد دلیلش اینه که چون با وی اپن میام و توییتر تغییر آی پی های مختلف در زمان کوتاه رو لیمیت‌ میکنه؟؟؟ آخه بقیه ام با وی پی ان میان دیگه،، و من هیچ پیامی مبنی بر لیمیت شدن نگرفتم و همچنین اینکه میتونم فالو یا لایک کنم فقط اون توییت رو که میزنم تغییری ایجاد نمی‌شه، اینم بگم اکانتم تعلیق شده بود و امروز توییتر آنلاک کرد، ممکنه ۴۸ ساعت بعد اکی شه؟ یا باید دوباره نصب کنم؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام مهران جان؛ روزت بخیر.
   به‌طور معمول وقتی حساب‌کاربری شما به‌صورت رسمی از طرف توییتر، آنلاک و رفع تعلیق می‌شود، دیگر نباید با چالشی هنگام کار با توییتر مواجه شوید. از آنجایی که مشکل شما تنها در ارتباط با توییت زدن است و پنجرۀ مربوط به آن نمایش داده نمی‌شود، به احتمال بسیار زیاد ایراد از وی‌پی‌ان شما است.
   پیشنهاد می‌کنیم یکبار از اکانت خود خارج شوید، سپس اپلیکیشن توییتر (درصورت استفاده از نسخۀ اندروید یا آی‌او‌اس) را پاک کرده و جدیدترین نسخۀ آن را از استورهای معتبر، دانلود و نصب کنید. همچنین از وی‌پی‌ان یا فیلتر شکن دیگری استفاده کنید که دسترسی شما به آی‌پی‌های کشورهای متنوع را امکان‌پذیر می‌کند.
   با انجام اقدامات بالا به‌احتمال بسیار زیاد مشکل شما برای توییت زدن به کاملا برطرف می‌شود.

 18. Fernweh می گوید

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید اکانت توییتر من توسط توییتر محدود شده. ولی من حتی نمیتونم لاگ این کنم. به تیم پشتیبانی پیام دادم،گفتن برای مدت زمان مشخص (که هیچ عددی هم قید نکردن براش) اکانتت محدود شده و اگر تخلفت رو تکرار کنی برای همیشه تعلیقت میکنیم.
  توی مرحله ی وریفای هم میگه ادرس ایمیلت رو بزن. میزنم و کد هم میاد. اما توییتر کد رو نامعتبر معرفی میکنه و نمیذاره وارد حسابم بشم.
  یعنی حسابم دیگه باز نمیشه؟ اخه خودش گفته موقتا محدود کردیم و تعلیق نشدی.

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز وقت‌تون بخیر.
   همانطور که در توضیحات نیز اشاره کردیم، دلایل متعددی وجود دارد که براساس آن توییتر اقدام به لیمیت شدن اکانت شما می‌کند. با توجه به این موضوع که توییتر لیمیت کردن اکانت شما را تایید کرده است، پیشنهاد می‌کنیم تا طبق راه‌کارهایی که در بلاگ‌پست معرفی کرده‌ایم، اقدام به برطرف کردن لیمیت شدن حساب کاربری خود در توییتر کنید.
   البته از آنجایی که به‌احتمال زیاد از وی‌پی‌ان‌های با آی‌پی کشورهای مختلف استفاده کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم مورد ۷ را که مربوط به پاک‌کردن تمام سشن‌های‌تان می‌شود را انجام دهید. همچنین برای محمک کاری پیشنهاد می‌کنیم، از حساب کاربری توییترتان خارج شوید، اپلیکیشن توییترتان را به طور کامل از روی دستگاه خود پاک کنید و آخرین نسخۀ آن را از استورهای معتبر مجددا دانلود کنید.
   پیش از ورود مجدد به حساب کاربری‌تان، حتما ۴۸ تا ۷۲ ساعت دست نگه دارید و هیچ اقدامی نکنید. سپس اقدامات و راه‌هایی که توضیح داده‌ایم (و خودتان نیز انجام داده‌اید)، از نو تکرار کنید.
   امیدواریم مشکل‌تان با انجام این اقدامات برطرف شود.

 19. .. می گوید

  من نمی تونم ری توییت توییت بزنم فالو هم‌نمی تونم کنم فقط حدود ۵۰ نفر رو با هم فالو کردم مشکل چیه…؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز.
   جدای از مشکل اختلال اینترنت که درحال‌حاضر تمام کاربران با آن در سطح کشور روبه‌رو هستند و ممکن است فعالیت‌تان در توییتر را با مشکل مواجه کند، این احتمال وجود دارد که حساب‌کاربری‌تان برای مدت زمان کوتاهی با محدودیت روبه‌رو شده باشد. از آنجایی که برای رفع این محدودیت، به فیلترشکن یا وی‌پی‌ان پرسرعت نیاز دارید، توصیه می‌کنیم تا زمان رفع اختلال اینترنت کشور اقدامی انجام ندهید؛ اما درصورتیکه به هر دلیلی عجله دارید، مراحل رفع محدودیت حساب‌کاربری توییتر را که به‌طور کامل توضیح داده‌ایم، قدم‌به‌قدم انجام دهید تا مشکل‌تان برطرف شود.

  2. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز.
   جدای از مشکل اختلال اینترنت که درحال‌حاضر تمام کاربران با آن در سطح کشور روبه‌رو هستند و ممکن است فعالیت‌تان در توییتر را نیز با مشکل مواجه کند، این احتمال وجود دارد که حساب‌کاربری‌تان برای مدت زمان کوتاهی با محدودیت روبه‌رو شده باشد. از آنجایی که برای رفع این محدودیت، به فیلترشکن یا وی‌پی‌ان پرسرعت نیاز دارید، توصیه می‌کنیم تا زمان رفع اختلال اینترنت کشور اقدامی انجام ندهید؛ اما درصورتیکه به هر دلیلی عجله دارید، مراحل رفع محدودیت حساب‌کاربری توییتر را که به‌طور کامل توضیح داده‌ایم، قدم‌به‌قدم انجام دهید تا مشکل‌تان برطرف شود.

 20. shakiba می گوید

  سلام وقت تون بخیر
  من برای اکانتم ایمیل نزدم لوگ این که میزنم پیامک نمیاد هرچقدرم صبر میکنم با یه اکانت دیگه که چک کردم این پیغامو میده:this account is temporarily restricted امروز اینطوری شده میشه لطفا راهنمایی کنید درست میشه؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز؛ وقتتون بخیر.
   اکانت شما به‌صورت موقت توسط توییتر با محدودیت روبه‌رو شده است و باتوجه به اختلالات به‌وجود آمده در اینترنت کشور و مسدود شدن سرورهای خارجی، این امکان وجود دارد که تلاش‌های‌تان برای رفع محدودیت اعمال شده از طرف توییتر با مشکل مواجه شود. پیشنهاد می‌کنیم تنها درصورتی که به وی‌پی‌ان با سرعت بالا دسترسی دارید، مراحل رفع محدودیت حساب کاربری‌تان را با دقت پیش ببرید. در غیراینصورت باید منتظر بمانید تا ابتدا اینترنت داخلی پایدار شده و گردش اطلاعات از سرورهای خارجی مجددا برقرار شود. پس از آن مراحل شرح داده شده را گام‌به‌گام انجام دهید.

 21. زینب می گوید

  سلام من لیمیت شدم فالویینگام صفر شدن ولی وقتی روش کلیک میکنم نشون میده وقتی توئیترم درست شد این مشکل هم حل میشه ؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   بله مشکل حل میشه.

 22. ناشناس می گوید

  درود! اکانت من هیچکدوم از عوامل لیمیت رو نداره ولی الان حدود سه ساعته وقتی که سعی میکنم نوتیفیکشن های اکانتم رو ببینم یه ارور با متن “درحال حاضر امکان بازیابی فعالیت ها وجود ندارد لطفا کمی بعد دوباره امتحان کنید” میبینم! این یعنی چی؟ یعنی اکانتم لیمیت شده؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام روز‌تون بخیر.
   به دلیل محدودیت‌های اینترنتی اعمال شده در کشور و فیلترینگ سراسری، درحال حاضر استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر حتی با فیلترشکن، با مشکل جدی روبه‌رو است. پیامی که دریافت می‌کنید نیز مربوط به عدم برقراری ارتباط با سرورهای این شبکهٔ اجتماعی است.

 23. paniz می گوید

  سلام وقتتون بخیر باشه.
  حدود دو روزه من نمیتونم وارد اکانتم بشم و تا توییترو باز میکنم پرت میشم تو این صفحه:
  What happened?
  We have detected unusual activity on your account. For your security, your account has been locked until you change your password.
  What can you do:
  To secure your account, please change your password before logging back in.
  اینو میگه اما حتی وقتی میرم پسووردو عوض کنم مدام این میاد برام و نمیذاره عوض کنم…
  میتونین بگین مشکلش چیه؟؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز، وقت‌تون بخیر.
   به دو دلیل ممکن است این مشکل برای شما به‌وجود آمده باشد. دلیل اول می‌تواند مربوط به وی‌پی‌ان و فیلترشکنی که استفاده می‌کنید باشد. گاهی اوقات استفاده از سرورهای کشورهای مختلف برای ورود به حساب کاربری، هوش مصنوعی توییتر در تشخیص ورودهای مشکوک را به اشتباه می‌اندازد.
   دلیل دوم نیز می‌تواند به هک شدن حساب کاربری‌تان و ورود شخصی دیگر به آن مرتبط باشد (که معمولا خیلی بعید به‌نظر می‌رسد).
   پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از یک سیستم دسکتاپ و فیلتر شکنی معتبر، از طریق گوگل کروم وارد توییتر شوید و نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام کنید.

 24. سپهر می گوید

  سلام امروز در قسمت DM یک پیام داشتم که به علت اینکه ظاهرا شما قوانین را نقض کردید ۳ روز نمیتوانید ریتویت کنید و لایک کنید و… غیره ‌‌‌.. بعد که خواستم پیام و ببینم انگار خود به خود حذف شده بود .به علت اینکه یقین دارم اشتباهی صورت گرفته و از سال ۲۰۱۶ تا الان حتی یک بار حسابم تعلیق نشده از قسمت help قصد داشتم به پشتیبانی پیام بدم اما وقتی گزینه حسابهای تعلیق شده رو میزنم پیام میده که شما وارد حسابتان نشدید و خارج شویدو .. وقتی خارج میشم پیام میده این حساب تعلیق است . چه از طریق اکانت چه از طریق لینک شما بخوام به پشتیبان پیام بدم همین داستان تکرار میشه . فکرمیکنم باید ایمیل پشتیبانی و داشته باشم و مستقیم از طریق ایمیل به اونها پیام بدم . که متاسفانه ندارم چون این پیامهایی که تویتر به ایمیل میفرسته قابل جواب دادن یعنی ادرس ایمیل دیگه ای نیاز هستش

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز، وقت‌تون بخیر.
   با توجه به اختلالات سراسری اینترنت و مشکل در اتصال به فیلترشکن‌ها و همچنین ایجاد محدودیت‌ در دسترسی به شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، درحال حاضر کاربران با مشکلات متعددی مواجه هستند. پیشنهاد می‌کنیم برای رفع مشک پیش‌‌آمده، از وی‌پی‌ان معتبر و پایدار در ساعت‌هایی که به اینترنت با سرعت مناسب دسترسی دارید، استفاده کنید و مراحل توضیح داده شده را گام‌به‌گام انجام دهید.
   همچنین از طریق آدرس ایمیل: support@twitter.com نیز می‌توانید مشکل خود را به تیم پشتیبانی توییتر اطلاع دهید تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام لازم را ترتیب دهند.

 25. سما می گوید

  سلام، اکانت توییتر من تقریبا یک هفته است که لیمیت شده نه میتونم توییت کنم نه کسی رو فالو کنم، همه چیز هایی هم که گفتید رو انجام دادم فقط جیمیلم رو که میزنم میگه این جیمیل استفاده شده و نمیشه
  چطور درستش کنم؟

 26. ویانا می گوید

  سلام امسدوارم جوابمو بدین
  اکانت توییترم بدون دلیل خارج شد و توییتر ازم خواست رمزمو تغییر بدم به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟
  ممکنه کسی ولرد اکانتم شده باشه

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز، وقت‌تون بخیر.
   پیشنهاد می‌کنیم از تمام حساب‌های کاربری خود در توییتر خارج شوید و پس از ۷۲ ساعت، با اتصال به فیلترشکن معتبر مراحل توضیح داده شده را مجددا از اول، انجام دهید. همچنین باید توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت‌های دسترسی به اینترنت و فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی، ممکن است فرایند رفع لیمیت شدن‌تان با تاخیر روبه‌رو شود (درحال‌حاضر نیز کاربران بسیاری با این دسته از مشکلات مواجه شده‌اند).
   همچنین جهت ارتباط با تیم پشتیبانی فنی توییتر، می‌توانید از آدرس ایمیل: support@twitter.com
   نیز استفاده کنید.

 27. حامی می گوید

  سلام من نمیدونم چی شده فقط توییتر کد میخواد که هرچه شماره وارد میکنم کدی دریافت نمیکنم

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز.
   به‌احتمال زیاد کد درخواستی توییتر، در راستای تایید حساب کاربری شماست. با توجه به اختلال گستردۀ اینترنت در کشور و عدم اتصال پایدار کاربران به شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، انجام بعضی از اقدامات و فعالیت‌ها با مدودیت روبه‌رو شده است.
   درحال‌حاضر تنها راه‌حلی که برای رفع مشکل‌تان پیشنهاد می‌شود، استفاده از وی‌پی‌ان (فیلترشکن) پرسرعت است.

 28. راد می گوید

  سلام
  از دیروز
  نه میتونم توییت بزنم، نه کامنت بزارم نه دایرکت بدم
  دلیلش چیه؟ تا چند وقت طول میکشه؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام وقت‌تون بخیر.
   دوست عزیز حتما بررسی بفرمایید که در شرایط فعلی (محدودیت‌های سراسری اینترنت) به وی‌پی‌ان پرسرعت و پایدار دسترسی داشته باشید؛ چرا که اولین قدم برای فعالیت در توییتر منوط به همین موضوع است.
   درصورتی‌که چالشی بابت دسترسی به فیلترشکن ندارید، این احتمال وجود دارد که حساب‌کاربری‌تان از طرف توییتر برای مدت کوتاهی با محدودیت مواجه شده باشد (البته توجه داشته باشید که هنگام لیمیت شدن، امکان ارسال دایرکت به فالوئرها همچنان وجود دارد).
   به‌منظور رفع محدودیت به‌وجود آمده پیشنهاد می‌کنیم تا مراحل رفع لیمیت شدن در توییتر را که به‌طور کامل توضیح داده‌ایم، گام‌به‌گام انجام دهید. با عمل به راه‌کارهای ارائه شده پیش‌بینی می‌شود ظرف چند روز مجددا به حساب‌کاربری‌تان دسترسی کامل پیدا کنید.

 29. سارا کریمی می گوید

  سلام
  وقتتون بخیر
  اکانت توییتر من حدود ۱هفته‌است که لیمیت شده
  با فالو کردن هر اکانت این پیام برام میاد:
  Limit reached
  You are unable to follow more People at this time
  داخل اون لینکی که‌گفته بودید رفتم به تیم پشتیبانی هم ایمیل زدم پسوردم رو تغییر دادم اما هنوز همونه ممنون میشم بگید که باید چیکار کنم

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز.
   با توجه به پیامی که درخصوص فالوو کردن دیگر کابران از طرف توییتر دریافت کرده‌اید، محدودیت اعمال شده بر ای حساب‌کاربری‌تان بیشتر مربوط به رفتار ربات‌گونۀ شما در فالوو کردن دیگران است.
   پیشنهاد می‌کنیم برای مدت زمانی اقدام به فالوو کردن دیگر کاربران نکنید و پس از آن، مجددا مراحل رفع لیمیت شدن در توییتر را قدم به قدم انجام دهید.

 30. فائزه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  لطفا جوابمو بدید توییتر من به حالت تعلیق در اومده و من ن میتونم فالو کنم نه‌میتونم توییت بزارم و منشن هم همینطور و ریتوییت
  تمام کسانی ک دنبال میکردم و دنبالم میکردن صفر شدن واقعا ازتون ممنون میشم کمکم کنید
  و اینکه من حتی خواستم حسابمو دی اکتیو کنم گفت چون اکانتم در حالت تعلیق نمیتونم این کارو انجام بدم؟ الان من باید چه کاری انجام بدم؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام، وقت شما هم بخیر باشه.
   ابتدا از این موضوع مطمئن شوید که حساب‌کاربری‌تان با محدودیت روبه‌رو شده است یا تعلیق؛ چون کاملا از یکدیگر مجزا هستند.
   درصورتیکه از تعلیق شدن حساب‌کاربری خود مطمئن هستید، باید توجه داشته باشید که این عمل به‌واسطۀ گزارش دیگر کاربران از نحوۀ فعالیت شما در این شبکۀ اجتماعی صورت می‌گیرد. به بیانی ساده‌تر، کاربران نسبتا زیادی شما را «ریپورت» کرده‌اند.
   توجه داشته باشید مدت زمان تعلیق یک حساب‌کاربری در توییتر از ۱۲ ساعت تا ۷ روز متغییر است و برای رفع آن هیچ راهی به‌جزء صبوری، وجود ندارد.

 31. زهرا می گوید

  سلام
  من با اکانت توییترم حدود ۳هفته‌است نه میتونم لایک کنم نه ریتوییت نه توییت نه فالو
  هیچی پیامی هم مبنی بر لیمیت شدن نیومده واسم
  فقط بعد از فالوی حدود۳۰تا اکانت اینطوری شد و الان وقتی یه نفرو میخوام فالو کنم میزنه limit riched
  هم شمارم هم ایمیلم تایید شده چندبارم پسورد عوض کردم
  دیگه هم کسی رو فالو نکردم
  اما هنوز درست نشده میشه بگید چیکار کنم درست بشه؟

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام، روز بخیر.
   به‌دلیل فیلترینگ گسترده شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و همچنین اختلال در سرویس اینترنت بین‌الملل، این احتمال وجود دارد که پیامی از توییتر مبنی بر لیمیت شدن حساب‌کاربری‌تان دریافت نکرده باشید (البته جهت اطمینان بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم فولدر اسپم ایمیل‌تان را هم بررسی کنید).
   در اینصورت کافی‌ست تا به مدت ۲-۳ روز فعالیتی در این شبکه نداشته باشید و پس از آن طبق مراحل توضیح داده شده نسبت به رفع محدودیت حساب‌کاربری‌تان اقدام کنید.
   درنظر داشته باشید که ممکن است با توجه به نحوۀ فعالیت‌تان در توییتر، به‌عنوان ربات شناخته شده باشید. دراین‌صورت حساب‌کاربری‌تان به حالت تعلیق درآمده و ممکن است تا ۷ روز طول بکشد. برای رفع حالت تعلیق نیز متاسفانه هیچ راهی به‌جزء صبوری، وجود ندارد.

 32. امین حاجی مرادی می گوید

  سلام
  من یه بار به دلیل فالو کردن پشت سر هم لیمیت شدم
  وقتی از لیمیت در اومدم هر جا کامنت میذارم انگار دیده نمیشه
  نزدیک ۱۰۰ تا کامنت طی یک هفته گذاشتم و نوشتم اگر منو میبینید فالو کنید یا لایک کنید که بفهمم کامنتام اصن دیده میشه یا نه
  ولی متاسفانه هیچ کس از این ۱۰۰ نفر جواب ندادن.پ
  واقعا کلافم کرده
  لطفا راهنماییم کنید

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز.
   همانطور که در بلاگ توضیح داده‌ایم در صورت لیمیت شدن توسط توییتر، پیامی مبنی بر این موضوع برای شما به نمایش درمی‌آید تا در جریان محدودیت حساب‌کاربری‌تان قرار بگیرید.
   در صورتی که از لیمیت شدن حساب‌کاربری‌تان در توییتر و رفع محدودیت آن مطمئن هستید، پیشنهاد می‌کنیم که برای مدتی دست از «رفتارهای ربات‌گونه» بردارید تا الگوریتم توییتر متوجه شود که حساب‌کاربری‌‌تان مربوط به یک کاربر واقعی‌ست.
   اما درصورتی‌که از رفع محدودیت حساب‌کاربری خود مطمئن نیستید، پیشنهاد می‌کنیم برای مدتی (حداقل ۴۸ تا ۷۲ ساعت) فعالیتی مانند کامنت‌گذاری و فالو کردن و… نداشته باشید. پس از آن، با توجه به مراحل توضیح داده شده، نسبت به رفع لیمیت حساب‌کاربری‌تان اقدام کنید.

 33. رها می گوید

  سلام وقت بخیر و ۱۰۰۰ نفر فالویینگمه و ۱۵۰۰ فالوور
  اما وقتی میزنم توش حدود ۳۰۰ تا بیشتر نشون نمیده
  من میخام یه سری پیج هایی که داشتم رو پاک کنم اما نمیان بالا نمیدوتم از کجا لیست کامل رو بیارم و پاکشون کنم
  ممنونم

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز وقت‌تون بخیر.
   در ابتدای امر، حتما مطمئن شوید که پیامی مبنی بر «لیمیت شدن» یا به «تعلیق درآمدن» حساب‌کاربری‌تان از توییتر دریافت کرده‌اید یا خیر.
   درصورت اطمینان از این موضوع که پیامی دریافت نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم یک‌بار از حساب‌کاربری‌تان (در تمام دستگاه‌ها) خارج شوید و پس از چند ساعت، مجدا وارد شوید. چون گاهی اوقات ممکن است اپلیکیشن توییتر روی تلفن‌های همراه گوناگون با باگ یا مشکلاتی همراه باشد و کاربران را دچار اشتباه کند.
   همچنین مطمئن شوید که از آخرین نسخۀ به‎‌روزرسانی شده و معتبر توییتر استفاده می‌کنید.

   البته درنظر داشته باشید که اگر برای مدتی اکانت خود را غیرفعال و مجددا آن را فعال کرده‌اید، ممکن است تعداد فالوورهای‌تان تغییر کند. از طرف دیگر این امکان نیز وجود دارد که به دلیل فعالیت‌های فالوورهای‌تان (منظور رفتار ربات‌گونه یا خلاف سیاست‌های توییتر است)، حسا‌ب‌کاربری آن‌ها حذف یا برای مدت زمانی بلاک شود که باعث می‌شود تعداد فالوورهای‌تان کمتر شود.

   برای دسترسی به جست‌وجوهای قبلی‌تان در توییتر، کافیست روی نوار جست‌وجو کلیک کنید. بدین ترتیب، تنها چند عبارت و اکانتی که پیش از جست‌وجو کرده‌اید برای‌تان به نمایش درمی‌آید. درصورتی‌که تمایل به جست‌وجوی پیشرفته‌تر دارید، می‌توانید از طریق twitter.com/search-advanced اقدام کنید.

 34. مرتضی می گوید

  با سلام و درود خدمت شما
  من پیجم ی ۱۰ ۱۵ نفر رو سریع فالو کردم بعد چند دقیقه هشدار حساب شما موقتا محدود شده است، اومد باید چکار کنم آیا امکان بازیابی هست؟
  الان با پیج دومم نگاه میکنم درست نشده از پیج اصلی خروج زدم و تایید دو مرحله ای هم فعال کردم ولی وقتی از برنامه احراز هویت میخوایم برا کد استفاده کنم میگه کد اشتباه است 🥺🥺

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   سلام دوست عزیز؛ روزتون بخیر. از شواهد پیداست که توییتر رفتار حساب‌کاربری‌تان را «ربات‌گونه» قلمداد کرده و بر همین اساس، محدودیت زمانی حدودا ۴۸-۷۲ ساعته برای آن درنظر گرفته است. پیشنهاد می‌کنیم در این بازۀ زمانی هیچگونه اقدامی انجام ندهید و پس از ۷۲ ساعت، مراحل رفع لیمیت در توییتر را که خدمت‌تان توضیح داده‌ایم، گام‌به‌گام انجام دهید تا مجددا دسترسی‌تان به حساب کاربری‌ برقرار ‌شود. نکته: با توجه به فیلترینگ گسترده و سرعت ضعیف اتصال به اینترنت در کشور، ترجیحا در زمان‌هایی که محدودیت‌ها کمتر هستند و با استفاده از فیلترشکن پرسرعت، اقدامات توضیح داده شده را انجام دهید.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.