چطوری پست‌های لینکدین را راست‌چین کنیم؟

راز راست‌چین‌کردن پست‌ها در لینکدین

احتمالاً شما هم موافق هستید که بگوییم لینکدین، این جوان ۱۹ساله، این روز‌ها در بهترین دوران زندگی خود به سر می‌برد. استقبال کاربران از این شبکۀ اجتماعی، با توجه به امکانات و کاربردهای جدید آن، روزانه افزایش می‌یابد. یکی از مشکلات کاربران در هنگام استفاده از لینکدین، راست‌چین‌کردن پست‌ها است که در ادامه به حل این مشکل می‌پردازیم.

طبق آخرین آمار لینکدین، تعداد اعضای ایرانی لینکدین در سال ۲۰۲۰ با رشد ۸۰درصدی نسبت به سال ۲۰۱۹، به بیش از دومیلیون و هفتصد‌هزار نفر رسیده است. بارگذاری رزومۀ کاری، انتشار محتواهای متناسب با حوزه‌های کاری، فضای تعامل حرفه‌ای، آگهی‌‌های استخدام و… از موضوعات پست‌های منتشرشده در لینکدین محسوب می‌شوند.

ما کاربران ایرانی، از لینکدین چه استفاده‌ای می‌کنیم؟

معرفی مجموعه، اطلاعیه‌های استخدامی، جست‌و‌جوی شرکت‌های موفق و همچنین افراد حرفه‌ای و سرآمد در هر حوزۀ کاری، بیشترین فعالیت ما در لینکدین را به خود اختصاص می‌دهند. یکی از دغدغه‌های مهم بسیاری از افراد برای حضور در این محیط، نوشتن صحیح و تولید محتواهای مفید و خواندنی است. احتمالاً برای شما هم پیش آمده که گاهی مطالبتان از راست‌چین به چپ‌چین تغییر کرده باشند و کلمات و عبارات انگلیسی آن‌ها درهم و برهم شده باشد. می‌دانید در چه زمانی چنین مشکلی را تجربه می‌کنید؟

علاوه بر فارسی‌سازی این شبکه، چگونگی راست‌چین‌کردن متن‌ها و انتشار یک پست کاملاً مرتب، از دغدغه‌های کاربران ایرانی لینکدین است. متأسفانه باید صادقانه پذیرفت که لینکدین نسخۀ فارسی ندارد و نمی‌توانیم زبان قالب آن را به فارسی تغییر دهیم. خوشبختانه، راز مگویی برای راست‌چین‌کردن پست‌ها در لینکدین وجود ندارد و فقط باید به چند نکته توجه کرد.

چطور پست‌های لینکدین را راست‌چین کنیم؟

  1. اگر محتوای ما محتوایی ساده و سرراست و بدون هیچ‌نوع ایموجی است، می‌توانیم با خیال راحت مطلبمان را بنویسیم. در این حالت پست ما به‌صورت راست‌چین منتشر می‌شود.
  2. اما اگر قرار است در متن خود از ایموجی استفاده کنیم، باید خط اول نوشتارمان بدون ایموجی باشد. به این ترتیب، از خط دوم به بعد می‌توانیم هر بلایی سر مطلبمان بیاوریم.

شاید تا‌به‌حال با گذاشتن ایموجی و استیکر، مشکلی در نسخۀ موبایل شما برای انتشار پست‌هایتان پیش نیامده باشد؛ به‌هم‌ریختگی مطالب دارای استیکر در خط اول، در نسخۀ سایت اتفاق می‌افتد. پیشنهاد صباویژن به شما این است که در این روزهای استقبال از لینکدین، شانس خودتان را برای بیشتر دیده شدن امتحان کنید و خودتان را در اذهان ثبت کنید. ما هم در این مسیر همراه شما هستیم.

۲.۳/۵ | (۳ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.