🧼 معرفی بهترین مدل‌ های تبلیغات برای قالیشویی

قالیشویی یکی از شغل‌هایی است که هر خانواده‌ای به خدمات آن نیاز پیدا می‌کند. در برخی از محله‌ها چندین قالیشویی وجود دارد که مشتری برای مراجعه به آن‌ها سردرگم شده و به دنبال بهترین قالیشویی می‌گردد. تبلیغات، راه اصلی برنده‌شدن در این زمینه است. اگر خدمات شما با رقبایتان یکسان است، باید مدل ارائۀ خدمات خود را متفاوت کنید و روی آن تبلیغات انجام دهید.

تبلیغات قالیشویی می‌تواند وجه تمایز شما با سایر قالیشویی‌ها را نشان داده و مشتری را به‌سمت شما جذب کند. در ادامۀ این مقاله، نکات مربوط به تبلیغات قالیشویی و مدل‌های مختلف تبلیغات توضیح داده شده است.

چگونه برای قالیشویی تبلیغ کنیم؟

چگونه برای قالیشویی تبلیغ کنیم؟

قالیشویی شغلی است که قدمت بسیار زیادی دارد؛ ولی برای موفقیت در دنیای امروز، لازم است از ابزارهای مدرن برای تبلیغ آن استفاده شود.

اس‌ام‌اس مارکتینگ

بهتر است از مشتری‌های پیشین و کسانی که به سایت شما مراجعه می‌کنند، شماره تلفن دریافت کنید. پس از انجام این کار لازم است فهرستی از تمام تلفن‌ها تهیه ‌کرده و پیامکی حاوی کد تخفیف یا متن‌های تبلیغاتی به آن‌ها ارسال کنید.

تبلیغات محلی

تبلیغات محلی برای قالیشویی بسیار مؤثر هستند. برای انجام این کار لازم است کارت‌ویزیت‌ها و کاغذ‌هایی را تهیه‌کرده و روی آن، متن‌های تبلیغاتی بنویسید. درنهایت لازم است این کاغذ‌ها و کارت‌ها را در سطح محله پخش کنید تا افراد بیشتری قالیشویی شما را بشناسند.

تبلیغات از طریق شبکه‌های اجتماعی

قالیشویی‌های بسیار کمی هستند که از فضای مجازی برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند؛ بنابراین اگر شما از این راه استفاده کنید، جلوتر از رقبای خود خواهید بود. یک صفحه با نام قالیشویی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده و در آن تولید محتوا انجام دهید.

تولید محتوا در این زمینه می‌تواند شامل نکات تعمیر فرش، لکه‌گیری، شست‌و‌شو و… باشد. پس از انجام این کار، لازم است که با یک اینفلوئنسر صحبت کرده و از او بخواهید که برای شما تبلیغ کند. تبلیغات قالیشویی بهتر است در صفحه‌هایی انجام شود که بیشتر مخاطبان آن بانوان هستند.

داشتن یک سایت معتبر

یکی از مواردی که باعث برندسازی و شهرت شما می‌شود، داشتن یک سایت خوب و امکان گرفتن سفارش شستن فرش به‌صورت آنلاین است. قالیشویی‌های بسیار کمی هستند که امکان سفارش آنلاین را برای مشتریان فراهم می‌سازند؛ بنابراین شما با این کار از رقبای خود جلو خواهید افتاد.

دادن امکانات ویژه به مشتری

برای مشتریان خود ارزش قائل شده و با دادن امکانات ویژه به آن‌ها، سود خود را بیشتر کنید. برای مثال می‌توانید همراه با شست‌و‌شو، فرش را تعمیر و ترمیم کرده و آن را لکه‌گیری کنید. دادن این نوع امکانات به مشتری، حس خوشایندی در او ایجاد کرده و به اعتبار شما خواهد افزود.

ترفند تخفیف

از ترفند تخفیف برای جذب مشتری و تبلیغات قالیشویی خود استفاده کنید. مثلاً می‌توانید بگویید که با هر سه فرش، یک قالیچه به‌صورت رایگان شست‌و‌شو می‌شود. همچنین می‌توانید بگویید که در ازای شستن چهار فرش، برای شستن فرش پنجم ۵۰درصد تخفیف داده می‌شود.

رایگان‌کردن حمل‌و‌نقل فرش

سعی کنید هزینۀ باربری را روی هزینۀ شستن فرش بیاورید و به مشتری بگویید که حمل‌و‌نقل فرش رایگان است. این روش، حس خوبی در مشتری ایجاد کرده و او را برای استفاده از خدمات شما ترغیب می‌کند.

برترین شعار و متن های تبلیغاتی برای قالیشویی

برترین شعار و متن های تبلیغاتی برای قالیشویی

بهتر است برای داشتن تبلیغ مؤثرتر، از شعارها و متن‌های تبلیغات قالیشویی استفاده کنید. فرقی ندارد که تبلیغ شما از طریق سایت صورت می‌گیرد یا در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود، این شعارها همیشه برای شما سودمند خواهند بود. استفاده از شعارهای تبلیغاتی برای تبلیغات میدانی و محلی نیز بسیار مؤثر است. برخی از نمونه شعارها درزمینۀ تبلیغات قالیشویی عبارت‌اند از:

  • فرش‌های خود را نجات دهید!
  • نقش‌و‌نگارهای فرش خود را با تمیزکردن آن زنده کنید!
  • ما پزشک فرش‌های شما هستیم!
  • فرش‌ها مثل قلب خانه هستند و فرش تمیز، مثل یک قلب خوشحال است!
  • فرش‌ها هم به حمام نیاز دارند!
  • فرش‌های تمیز، عشق تولید می‌کنند!
  • ما فرش‌های قدیمی شما را نو می‌کنیم!

در تمام این شعارها می‌توانید نام قالیشویی خود را نیز استفاده کنید. توجه کنید که در نوشتن شعار، مهم‌ترین نکته، استفاده از خلاقیت است. همچنین لازم است تمام مزایا و امکانات خود را نیز در شعار قالیشویی بگنجانید.

کدام مدل از تبلیغات برای قالیشویی مؤثر تر است؟

یکی از راه‌های مؤثر در تبلیغات قالیشویی، مذاکره با سایت‌های پربازدید برای تبلیغات است. این کار تعداد زیادی مخاطب و مشتری را جذب سایت شما کرده و در میزان سود قالیشویی بسیار مؤثر خواهد بود. بهتر است برای انجام این تبلیغات و طراحی تبلیغ اصولی، این کار را به دست یک تیم متخصص و باتجربه بسپارید. صباویژن یکی از شرکت‌هایی است که به تمام کسب‌و‌کارها در این زمینه کمک‌کرده و صفر ‌تا ‌صد تبلیغات قالیشویی شما را انجام خواهد داد.

۵/۵ | (۱ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.