نحوه دست تکان دادن در لایو اینستاگرام 🖐

5,880

مهم نیست که در اینستاگرام به‌ چه عنوانی فعالیت می‌کنیم، چون درهرصورت حتماً با لایو اینستاگرام (Instagram Live) سروکار داریم. برگزاری لایو (Live)، یا پخش زنده در اینستاگرام، یکی از بهترین روش‌های تعامل با فالوئرهاست.

با برگزاری لایو اینستاگرام، مخاطبان و نیازهاشان را بهتر می‌شناسیم و یک قدم به رابطۀ دوستانۀ دوطرفه با فالوئرها نزدیک می‌شویم. کافی است چند کار ساده را در هنگام لایو انجام بدهیم، تا در زمان برگزاری لایو، ارتباطی بهتر با مخاطبان برقرار کنیم.

دست‌تکان‌‌دادن (Wave) 🖐 برای افراد در هنگام لایو، امکان بهتر برای تعامل با فالوئرها را در اختیارمان می‌گذارد. در این بلاگ‌پست دربارۀ نحوۀ دست‌تکان‌دادن در لایو اینستاگرام صحبت می‌کنیم.

نحوۀ دست‌تکان‌دادن در لایو اینستاگرام

هنگامی که در حال برگزاری لایو هستیم، با واردشدن هر فرد به لایو، نام کاربری او در پایین صفحه نمایش داده می‌شود. همچنین، در مقابل نام هر فرد، یک آیکن دست (Wave) وجود دارد. به‌منظور دست‌تکان‌دادن برای هر فرد، کافی است که روی آیکن دست بزنیم.

با زدن آیکن دست، پیامی برای فرد ارسال می‌شود که نشان می‌دهد ما برای او دست تکان داده‌ایم. دست‌تکان‌دادن در لایو، درواقع روشی برای ابراز خشنودی از حضور فرد است. اگر در لایو اینستاگرامی افراد زیادی حضور داشته باشند، احتمالاً دست‌تکان‌دادن برای افراد مشکل خواهد شد. در این صورت می‌توانیم تنها برای افراد خاص یا دوستان نزدیک دست تکان دهیم.

منابع

۳.۶/۵ - (۵ امتیاز) امتیاز یادت نره!
شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.