🖐 نحوه دست تکان دادن در لایو اینستاگرام

مهم نیست که در اینستاگرام به‌ چه عنوانی فعالیت می‌کنیم، چون درهرصورت حتماً با لایو اینستاگرام (Instagram Live) سروکار داریم. برگزاری لایو (Live)، یا پخش زنده در اینستاگرام، یکی از بهترین روش‌های تعامل با فالوئرهاست. با برگزاری لایو اینستاگرام، مخاطبان و نیازهاشان را بهتر می‌شناسیم و یک قدم به رابطۀ دوستانۀ دوطرفه با فالوئرها نزدیک می‌شویم. کافی است چند کار ساده را در هنگام لایو انجام بدهیم، تا در زمان برگزاری لایو، ارتباطی بهتر با مخاطبان برقرار کنیم.

دست‌تکان‌‌دادن (Wave) 🖐 برای افراد در هنگام لایو، امکان بهتر برای تعامل با فالوئرها را در اختیارمان می‌گذارد. در این بلاگ‌پست دربارۀ نحوۀ دست‌تکان‌دادن در لایو اینستاگرام صحبت می‌کنیم.

دست‌تکان‌دادن در اینستاگرام (Waved at you) یعنی چه؟

دست‌تکان‌دادن در لایو (Waved at you)، درواقع روشی برای ابراز خشنودی از حضور فرد است. مثل زمانی که یک فرد را به‌شکل حضوری می‌بینید، از دیدن او خوشحال می‌شوید و برای او دست تکان می‌دهید. اگر در لایو اینستاگرامی افراد زیادی حضور داشته باشند، احتمالاً دست‌تکان‌دادن برای افراد مشکل خواهد شد. در این صورت می‌توانیم تنها برای افراد خاص یا دوستان نزدیک دست تکان دهیم.

چگونه در لایو اینستاگرام دست تکان دهیم؟

هنگامی که در حال برگزاری لایو هستیم، با واردشدن هر فرد به لایو، نام کاربری او در پایین صفحه نمایش داده می‌شود. همچنین، در مقابل نام هر فرد، یک آیکن دست (Wave) وجود دارد. به‌منظور دست‌تکان‌دادن برای هر فرد، کافی است که روی آیکن دست بزنیم.

با زدن آیکن دست، پیامی برای فرد ارسال می‌شود که نشان می‌دهد ما برای او دست تکان داده‌ایم. پیام دست‌تکان‌دادن شما فقط برای کسی ارسال می‌شود که برای او دست تکان دادید و افراد دیگر این عمل شما را نمی‌بینند.

نحوه دست تکان دادن در لایو اینستاگرام

چگونه در لایو دیگران دست تکان دهیم؟

برای دست‌تکان‌دادن در لایو دیگران باید وارد لایو آن‌ها شوید، در قسمت کامنت‌ها به بخش ایموجی موبایلتان بروید و از آنجا ایموجی دست‌تکان‌دادن را انتخاب کنید. اگر تعداد افراد شرکت‌کننده در لایو بالا باشد، این انتظار را داشته باشید که ایموجی دست‌تکان‌دادن شما به چشم برگزار‌کنندۀ لایو نیاید.

جواب دست‌تکان‌دادن در لایو

همان‌طور که فردی که در اینستاگرام لایو برگزار می‌کند می‌تواند برای شما دست تکان دهد، شما نیز می‌توانید پاسخ او را با دست‌تکان‌دادن بدهید؛ به این کار، در اصطلاح  وِیو بَک (Wave back) می‌گویند. برای جواب دست‌تکان‌دادن در لایو کافی است تا شما هم در قسمت کامنت‌ها به بخش ایموجی موبایلتان بروید و از آنجا ایموجی دست‌تکان‌دادن را انتخاب کنید.

منابع

۴.۲/۵ | (۱۵ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:
2 نظرات
 1. باران می گوید

  من هر کاری میکنم نمیتونم این ابزار رو فعال کنم در هر دو ایدی با اپدیت کردن هم حل نمیشه ، اصلا گزینه 👋 نمیاد مقابل اسم دوستان چطور حلش کنم ؟؟!!!

  1. تیم محتوایی صباویژن می گوید

   این امکان وجود دارد که به دلیل به‌روزرسانی‌های جدید اینستاگرام، برخی از قابلیت‌های این شبکهۀ اجتماعی برای تعدادی از کاربران غیرفعال شود یا به‌درستی کار نکند. پیشنهاد می‌شود اپلیکیشن اینستاگرام خود را یک بار از روی تلفن همراه خود پاک کنید و مجددا آخرین نسخۀ آن‌ را با توجه به سیستم عامل گوشیتان از Google Play یا App Store دانلود کنید. گزینۀ لایو اینستاگرام را فعال کنید و برای آزمایش به ۲ تا ۴ نفر از دوستانتان اطلاع بدهید تا وارد لایوتان شوند. سپس گزینۀ دست‌تکان دادن را در کنار آیدی هر شخص بررسی کنید.
   درصورتیکه مشکلتان همچنان پابرجا بود، باید منتظر انتشار به‌روزرسانی جدیدی از طرف اینستاگرام بمانید تا مشکلتان برطرف شود.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.