«ترین»های وی‌پدیا (بلاگ صباویژن) در سال ۱۴۰۰

از مهر ۱۴۰۰ تا امروز که فروردین ۱۴۰۱ است، تقریباً ۶ ماه می‌شود که از شروع وی‌پدیا می‌گذرد و در این مدت بیش از ۱۵۰ محتوا در قالب‌های مختلف (وبینار، پادکست، اینفوگرافیک و ابزارگشایی) منتشر کردیم. طی این مدت دستاوردهای مختلفی داشتیم که فعلاً در این مطلب نمی‌خواهم راجع به آن‌ها صحبت کنم. اینجا می‌خواهم راجع به این تَرین‌ها صحبت کنم.

«ترین» صفت عالی پساوندی است که وقتی به آخر کلمات اضافه می‌شود، آن صفت را متمایز می‌کند؛ یعنی برتری کسی یا چیزی را بر کسان یا چیزهای دیگر می‌رساند. برای مثال:

  • به + ترین = بهترین
  • خوب + ترین = خوب‌ترین

ترین‌های وی‌پدیا

حالا من قصد دارم در ادامه ۶ تا از ترین‌های بلاگ صباویژن در سال ۱۴۰۰ را برایتان با شاخص‌های متفاوت لیست کنم. در‌صورتی‌که دوست دارید به محتواهای متمایزشدۀ ما با چاشنی «ترین» دسترسی داشته باشید، این مطلب را بخوانید.

اما قبل از آن یک سؤال می‌پرسم که بعد از خواندن ادامۀ مطلب به من جواب بدهید: اگر قرار بود شما «ترین» دیگری را به این فهرست اضافه کنید، کدام «ترین» را انتخاب می‌کردید؟

۱) پرستاره‌ترین محتوا

ازآنجایی‌که وقتی مطلبی را در وی‌پدیا می‌خوانید، می‌توانید به آن امتیاز دهید و این قابلیت تازه از اول اسفند ۱۴۰۰ فعال شده است، پرستاره‌ترین محتوای ما با ۱۳ ستاره، این محتواست:

۲) پرکامنت‌ترین محتوا

قابلیت کامنت‌گذاشتن در محتواها جزء جدایی‌ناپذیر هر نوشته است. این قابلیت را از اول بهمن به‌طور بهینه راه‌اندازی کردیم و پر‌کامنت‌ترین محتوای ما با ۶ کامنت متعلق به این محتواست:

۳) پربازدیدترین محتوا

بازدید یکی دیگر از شاخص‌هایی است که نشان‌دهندۀ میزان جست‌وجو و میزانی است که مخاطب‌ها دنبال آن موضوع بوده‌اند. نوشتۀ زیر با ۱۸هزار بازدید در این مدت مقام پربازدیدترین محتوای ما را به خود اختصاص داده است:

۴) پربازنشرترین محتوا

اشتراک‌گذاری محتواها در شبکه‌های اجتماعی یکی از شاخص‌های تعیین‌کنندۀ علاقۀ مخاطب‌ها به آن موضوع است که آن‌قدر برایش ارزشمند و کاربردی است که خواسته با دوستانش به اشتراک بگذارد. ازآنجایی‌که محتواهای ما را فقط در توییتر و لینکدین می‌توان به اشتراک گذاشت، عنوان پربازنشرترین محتوا با بیش از ۲۷ بار اشتراک‌گذاری متعلق به نوشتۀ زیر است:

۵) پربیننده‌ترین وبینار

ما در حوزۀ تبلیغات و بازاریابی دیجیتال به‌صورت ماهانه یک وبینار برگزار می‌کنیم. این وبینار از بهمن ۱۴۰۰ راه‌اندازی شد و از بین دو تا وبیناری که برگزار کردیم، پربیننده‌ترین وبینار با ۱۸۷ بازدید در آپارات، جدا از تعداد بازدیدکننده‌های روز اجرا که بیش از ۳هزار نفر بود، مربوط به وبینار زیر است:

۶) پرشنونده‌ترین پادکست

در راستای استراتژی محتوایی‌ای که داریم، پادکستی را در حوزۀ تبلیغات و بازاریابی دیجیتال از دی‌ماه ۱۴۰۰ راه‌اندازی کردیم و هر ماه یک قسمت جدید منتشر می‌کنیم. از بین ۳ قسمت منتشرشده، پرشنونده‌ترین قسمت با ۲۸ بار شنیده‌شدن متعلق به قسمت دوم است.

درخصوص پادکست، گفتن این نکته ضروری است: اول اینکه پادکست ما هنوز در پادگیرهای مرتبط با سیستم‌عامل آی.او.اس در دسترس نیست و به‌زودی در این پادگیرها هم منتشر می‌شود و دوم اینکه هنوز به‌طور رسمی از پادکست‌ها رونمایی نکردیم.

۴.۲/۵ | (۵ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.