🚂 چطور آدم‌ها را از منشن قطاری خارج کنیم؟

فهرست اصطلاحات توییتر یکی از مقالات پربازدید و کاربردی صباویژن است که می‌تواند منبعی برای تازه‌واردان این شبکۀ اجتماعی شلوغ و پرهرج‌‌و‌مرج باشد. منشن قطاری یکی از این اصطلاحات است. در این بلاگ‌پست قصد داریم به این سؤال پاسخ دهیم که منشن قطاری چیست و چگونه می‌توانیم آدم‌ها را از آن خارج کنیم.

منشن قطاری چیست؟

وقتی تعداد کاربران زیادی را در یک ریپلای منشن کنیم، به این کار منشن قطاری می‌گویند. این اصطلاح به ‌دلیل برداشته‌شدن محدودیت کاراکتر در توییتر و محاسبه‌‌نشدن حروف یوزرنیم افراد، کم‌کم در حال فراموشی است.

چگونه آدم‌ها را از منشن قطاری خارج کنیم؟

فرض کنید که می‌خواهیم به منشن به‌خصوصی از شخصی خاص پاسخ دهیم و می‌خواهیم نوتیفیکیشن فقط برای آن شخص خاص ارسال شود. به عکس پایین توجه کنید. قرار است صفحۀ نیماتودی را ریپلای کنیم، اما نمی‌خواهیم sina_bijarchian و Mardetanha در آن ریپلای منشن شوند و نوتیفیکیشنی برایشان ارسال شود.

منشن-قطاری-1

بدین منظور، پس از ریپلای‌کردن، متن Replying to را انتخاب کرده و در صفحۀ جدیدبازشده می‌توانیم اشخاصی را که نمی‌خواهیم، از منشن خارج کنیم.

منشن-قطاری-2

از همین روش در نسخۀ وب توییتر هم می‌توانیم استفاده کنیم.

ما در یک منشن قطاری گیر افتاده‌ایم. راه‌حل چیست؟

ممکن است اشخاص دیگر ما را از منشن خارج نکنند و نوتیفیکیشن منشن‌های‌ آن‌ها برای ما ارسال شود. این موضوع می‌تواند اعصاب‌خردکن باشد. به همین منظور، بالای توییت منشن‌شده، گزینۀ سه‌نقطه را زده و Mute Conversation را انتخاب کنید تا نوتیفیکیشنی برای شما ارسال نشود.

منشن-قطاری-3

۵/۵ | (۱ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.