چگونه توییتر را به لینکدین وصل کنیم؟

لینکدین به ما اجازه می‌دهد به حساب کاربری خود در توییتر وصل شویم و لینک آن را به پروفایلمان اضافه کنیم. حتی می‌توانیم پست‌های خود را هم به‌طور مستقیم و هم‌زمان در توییتر منتشر کنیم.

چگونه اتصال این دو شبکۀ اجتماعی صورت می‌گیرد؟ در این مطلب از وی پدیا، نحوۀ انجام آن را مرحله‌به‌مرحله توضیح می‌دهیم.

اتصال حساب کاربری توییتر به لینکدین در ۵ گام

ابتدا، لازم است که بگوییم اتصال و تبادل اطلاعات حساب‌های کاربری لینکدین و توییتر، به‌صورت دو طرفه نیست. لینک صفحۀ توییتر ما در پروفایل لینکدین ما قرار می‌گیرد، اما در توییتر خبری از آدرس لینکدین نخواهد بود. در انتشار پست‌ها هم چنین رویکرد یک‌طرفه‌ای وجود دارد؛ پست‌های لینکدین ما در توییتر منتشر می‌شوند، اما انتشار پست‌های توییتر در لینکدین به‌طور مستقیم و به همین سبک، ممکن نیست.

اطلاع از نکته‌ای که گفته شد، ذهنیت بهتری دربارۀ این قابلیت و نحوۀ انجام تنظیمات آن به ما می‌دهد. حال، اجازه دهید به ۶ گامی که این دو پلتفرم را به هم وصل می‌کند بپردازیم:

 1. وارد صفحۀ لینکدین شوید و مسیر زیر را طی کنید.
  Me> Setting and Privacy> Account Preferences> Partner and Services> Twitter
 2. در گوشۀ سمت راست گزینۀ توییتر، نوشتۀ Change به چشم می‌خورد. روی آن کلیک کنید تا لینک Add a twitter account در صفحه ظاهر ‌شود. با ضربه‌زدن بر این لینک، از شما پسورد لینکدین پرسیده می‌شود.
 3. وقتی پسورد لینکدین را در باکس موردنظر وارد کردید، صفحه‌ای جدید باز خواهد شد. این صفحه متعلق به توییتر است که نام کاربری و پسورد شما در این پلتفرم را می‌پرسد. همچنین سؤال می‌کند که آیا از اینکه می‌خواهید لینکدین به حساب کاربری‌تان دسترسی داشته باشد، مطمئن هستید؟ اطلاعات خواسته‌شده را وارد کرده و اجازۀ دسترسی را تأیید کنید.
  اگر از قبل به صفحۀ خود در توییتر لاگین کرده باشید، دیگر از شما اطلاعات حساب کاربری‌تان پرسیده نمی‌شود. توییتر مستقیماً آن را به لینکدین معرفی کرده و در آن ثبت می‌کند. اگر قصد دارید چند حساب توییتری را به صفحۀ لینکدین خود اضافه کنید، قبل از این مرحله از صفحات قبلی خود خارج شوید.
 4. حال، اگر یک‌ بار دیگر مسیر بخش اول را طی کنید، در سطر مربوط به توییتر، نام کاربری توییتر خود را می‌بینید. اگر گزینۀ Display On Profile را تیک بزنید، لینک صفحۀ توییتر شما در لینکدین قابل مشاهده خواهد بود. کافی است در صفحۀ پروفایل، روی Info Contact کلیک کنید تا در کنار آدرس ایمیل و اطلاعات ارتباطی دیگر خود، آدرس توییتر را هم ببینید.
 5. برای اینکه پست‌های لینکدینتان هم به‌طور اتوماتیک در توییتر منتشر شوند، نیاز به تنظیمات جداگانه است. باید هنگام انتشار پست، گزینۀ مربوط به امکان مشاهدۀ محتوا توسط همه (Anyone) را به همه و توییتر (Anyone+Twitter) تغییر دهید.
  Anyone+Twitterمهم نیست که چند حساب کاربری توییتر را به لینکدین معرفی کرده باشید، این پلتفرم، پست شما را فقط در یکی از آن حساب‌ها منتشر می‌کند؛ بنابراین، حسابی را که برای شما اولویت دارد مشخص کنید. برای این کار، به مسیر بخش اول بروید. در سطر مربوط به توییتر، آی‌دی‌های معرفی‌شده ثبت شده‌اند و در کنار هریک از آن‌ها گزینۀ Make Primary قرار دارد. با انتخاب این گزینه، می‌توانید حساب موردنظر خود را در اولویت قرار ‌دهید.

منابع

۵/۵ | (۱ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:
1 نظر
 1. مهسا حافظی می گوید

  عالی بود سمیه جان. خداقوتت

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.