🇮🇷 آیا می‌توان لینکدین را فارسی کرد؟

نحوۀ تغییر زبان لینکدین

لینکدین به‌عنوان یکی از شبکه‌های اجتماعی که اساس کار آن برقراری ارتباط بین کسب‌وکارها و شاغلان حوزه‌های مختلف است، در ایران به‌خاطر فیلترشدن تمام پلتفرم‌ها بیشتر به جایی برای درد‌ودل‌کردن و بیان مشکلات کشنده‌ای تبدیل شده که سرتاسر شغل‌های مختلف را در بر گرفته است.

باوجوداین همچنان به‌عنوان یکی از پرطرف‌دارترین پلتفرم‌های کاریابی و شبکه‌سازی شناخته می‌شود و از‌این‌رو بسیاری از افراد دوست دارند برای اینکه استفادۀ بهتر و کارآمدتری از این پلتفرم داشته باشند، زبان آن را به زبان دلخواه خود تغییر دهند.

در این مطلب از وی‌پدیا بررسی می‌کنیم که آیا linkedin فارسی وجود دارد یا خیر، و همچنین نحوۀ تغییر زبان لینکدین به چه شکل انجام می‌گیرد.

فارسی کردن لینکدین؛ شاید وقتی دیگر!

اسمش را تحریم بگذارید یا نابخردی مسئولان کشور، فرقی ندارد. زبان پلتفرم لینکدین فارسی نمی‌شود. نه در نسخۀ وب و نه در اپلیکیشن آن در گوشی، شما نمی‌توانید لینکدین را فارسی کنید و یا باید زبان انگلیسی خودتان را قوی کنید یا سراغ زبان‌های دیگر بروید.

چگونه زبان لینکدین را فارسی کنیم

مزایای فارسی‌نشدن زبان لینکدین

از آنجا که ما ایرانی‌ها به جملۀ «در محدودیت‌ها ستاره می‌شویم» باور زیادی داریم، می‌توانیم از این فارسی‌نشدن لینکدین استفاده‌هایی هم ببریم. ممکن است برخی از کاربران به زبان انگلیسی تسلط کافی نداشته باشند و در فعالیت خود با مشکلاتی مواجه شوند، اما باید گفت این امکان کمک می‌کند برای ارتقای زبان انگلیسی‌مان‌ زمان بیشتری بگذاریم. در حال حاضر و در قرن ۲۱ با توجه به اعلامیۀ سازمان یونسکو، فرد باسواد باید علاوه بر توانایی خواندن و نوشتن، به علم رایانه و زبان دوم نیز مسلط باشد.

لینکدین هدف خود را متصل‌کردن متخصصان جهانی به یکدیگر برای تولید و موفقیت بیشتر معرفی کرده است. پس بهتر است از لینکدین به‌عنوان شبکه‌ای فرامرزی برای ارتقای ارتباطات خود استفاده کنیم. در حال حاضر، کارفرماهای بسیاری برای همکاری از طریق لینکدین اقدام می‌کنند. حال تصور کنید کارفرمای ما فردی خارج از مرز کشورمان باشد و بتوانیم به‌صورت فریلنسری با او در ارتباط بوده و همکاری داشته باشیم. به این ترتیب، علاوه بر درآمد بالا، اعتبار ویژه‌ای در این شبکه خواهیم داشت. همچنین می‌توانیم در موضوع مهاجرت، از لینکدین به‌عنوان تسهیل‌دهندۀ ارتباطات کمک بگیریم.

تغییر زبان لینکدین

در نسخۀ وب لینکدین شما با طی مسیر Settings < Account preferences > General preferences به قسمت Language بروید و زبان موردنظر خودتان را انتخاب کنید.

اما در موبایل این قابلیت وجود ندارد و لینکدین تابع زبان گوشی شماست و هر زبانی که آن را انتخاب کنید، اگر لینکدین از آن پشتیبانی کند، به آن زبان تغییر می‌کند که زبان فارسی جزو این زبان‌ها نیست!

۳.۵/۵ | (۲۵ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:
2 نظرات
  1. محمد مستوفی می گوید

    برای ارتباط با کاربران مهم است و دیدن و دیده شدن نقطه نظر ها در مورد محصولات جایگاه خوبی است

  2. مهدی جزایری می گوید

    باعرض سلام وادب
    ممنون ازهمه افرادومتخصصان برای دراختیار گذاشتن مطالب وتجربه هم دیگر

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.