🇮🇷 چگونه زبان لینکدین را فارسی کنیم؟

3,325

شاید تا چند سال گذشته از فیس‌بوک به‌عنوان بزرگ‌ترین شبکۀ‌ اجتماعی یاد می‌شد، اما در حال حاضر با توجه به اهمیت‌داشتن شبکه‌سازی و توسعۀ ارتباطات تجاری، لینکدین محبوبیت بیشتری در میان کاربران کسب کرده است. به‌طور متوسط ۴۰درصد از کاربران لینکدین روزانه از این سایت استفاده می‌کنند. همچنین هر کاربر ماهانه ۱۷ دقیقه در این شبکه فعالیت می‌کند و تعداد کاربران لینکدین در ایران بیش از ۵۰هزار نفر است. استفاده از این بستر نه‌تنها برای کارجویان و کارفرمایان، بلکه برای دانشجویان نیز قابل اهمیت است.

ازآنجاکه لینکدین در میان مخاطبان ایرانی نیز طرف‌داران زیادی پیدا کرده است، بسیاری از کاربران به دنبال راهی برای تغییر زبان این پلتفرم به فارسی هستند. ما در صباویژن مقالات مرتبط با این گزینه را بررسی کرده‌ایم.

آیا گزینه‌ای برای تغییر زبان لینکدین وجود دارد؟

شاید کمی مأیوس‌کننده به نظر برسد، اما باید گفت که برخلاف امکان تغییر زبان در توییتر و تغییر زبان در اینستاگرام، این گزینه برای لینکدین تا‌به‌حال تعبیه نشده است. خب احتمالاً از دیدن این نتیجه ناراحت شوید، اما کمی صبر کنید تا از مزایای نداشتن امکان تغییر زبان لینکدین به فارسی برای شما بگوییم.

مزایای فارسی‌نشدن زبان لینکدین

ممکن است برخی از کاربران به زبان انگلیسی تسلط کافی نداشته باشند و در فعالیت خود با مشکلاتی مواجه شوند، اما باید گفت این امکان کمک می‌کند برای ارتقای زبان انگلیسی‌مان‌ زمان بیشتری بگذاریم. در حال حاضر و در قرن ۲۱ با توجه به اعلامیۀ سازمان یونسکو، فرد باسواد باید علاوه بر توانایی خواندن و نوشتن، به علم رایانه و زبان دوم نیز مسلط باشد.

لینکدین هدف خود را متصل‌کردن متخصصان جهانی به یکدیگر برای تولید و موفقیت بیشتر معرفی کرده است. پس بهتر است از لینکدین به‌عنوان شبکه‌ای فرامرزی برای ارتقای ارتباطات خود استفاده کنیم. در حال حاضر، کارفرماهای بسیاری برای همکاری از طریق لینکدین اقدام می‌کنند. حال تصور کنید کارفرمای ما فردی خارج از مرز کشورمان باشد و بتوانیم به‌صورت فریلنسری با او در ارتباط بوده و همکاری داشته باشیم. به این ترتیب، علاوه بر درآمد بالا، اعتبار ویژه‌ای در این شبکه خواهیم داشت. همچنین می‌توانیم در موضوع مهاجرت، از لینکدین به‌عنوان تسهیل‌دهندۀ ارتباطات کمک بگیریم. شگفت‌انگیز نیست؟

چگونه زبان لینکدین را فارسی کنیم

پیشنهاد صباویژن

ما در صباویژن پیشنهادی برای این موضوع داریم. حالا که نمی‌توانیم روی تغییر زبان لینکدین به فارسی حساب باز کنیم، صفحۀ لینکدینمان را به صفحه‌ای با زبان انگلیسی تبدیل کنیم. گزینۀ دربارۀ من، رزومه، سوابق کاری‌ و… را به انگلیسی بنویسیم و حتی زمانی برای گذاشتن پست به این زبان اختصاص دهیم. دنیای لینکدین، دنیای روابط انسانی است. برای گسترش ارتباط، نیازی به معجزه نیست. کافی است خودمان را به یک مرز محدود نکنیم و به نیمۀ پر لیوان نگاه کنیم.

۳.۲/۵ | (۱۳ امتیاز) به این مطلب امتیاز بده!
مطالب پیشنهادی ما:
1 نظر
  1. محمد مستوفی می گوید

    برای ارتباط با کاربران مهم است و دیدن و دیده شدن نقطه نظر ها در مورد محصولات جایگاه خوبی است

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.