🆕 معنی New در عکس پروفایل اینستاگرام چیست؟

ممکن است به‌عنوان کاربر شبکۀ اجتماعی اینستاگرام، گاهی‌اوقات به چالش بربخورید؛ چون هر روز در این شبکۀ اجتماعی قابلیت‌ها، اصطلاحات و علامت‌های جدیدی را می‌بینید که به‌هیچ‌وجه با آن‌ها آشنایی ندارید. اما ما در کنار شما هستیم تا تمام این موارد را توضیح دهیم.

این بار نوبت توضیح علامت New در عکس پروفایل اینستاگرام است. ممکن این است این علامت را در پایین عکس پروفایل بعضی از کاربران اینستاگرام دیده باشید. در این مطلب همراه ما بمانید تا معنی این علامت و دلیل ظاهرشدن آن را توضیح دهیم.

چرا علامت New در عکس پروفایل ظاهر می‌شود؟

هنگامی که شما در اینستاگرام یک حساب کاربری جدید ایجاد کرده و در آن شروع به فعالیت می‌کنید، اینستاگرام دست‌به‌کار شده و این موضوع را به کاربران دیگر اعلام می‌کند. اعلام‌کردن فعالیت شما با حساب کاربری جدید یا ملحق‌شدن شما به اینستاگرام، با علامت New در جلو و پایین عکس پروفایلتان مشخص می‌شود. این علامت معمولاً با اولین فعالیت‌ها مثل به‌انتشار‌گذاشتن پست، ریلز، استوری و… از بین می‌رود و و دیگر برای افراد نشان داده نمی‌شود.

بیش از ۶.۵میلیون کاربر


با صباویژن همین حالا تبلیغات ویدئویی را شروع کنید.

نکتۀ مهمی که باید دربارۀ علامت New بدانید این است که این علامت روی عکس پروفایل افرادی که حساب کاربری خود را به‌صورت موقت غیرفعال یا Deactive کرده‌اند و دوباره به اینستاگرام بازگشته‌اند نشان داده نمی‌شود و فقط مختص به حساب‌هایی است که به‌تازگی به اینستاگرام پیوسته‌اند.

چرا علامت New در عکس پروفایل ظاهر می‌شوددرنهایت:

اگر شما هم علاقه دارید تا با جدیدترین اصطلاحات و ویژگی‌های شبکه‌های اجتماعی آشنا شوید، حتماً به وی‌پدیا سر بزنید. ما هر روز مطالب جدیدی را دربارۀ شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنیم.

منابع

۴.۲/۵ | (۱۳ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.