خبرنامۀ ایمیلی صباویژن راه‌اندازی شد

خبرنامۀ ایمیلی یکی از انواع بازاریابی ایمیلی است که این فرصت را در اختیار کسب‎‌وکارها قرار می‌دهد تا اطلاعات مربوط به محصول یا خدمات خود را به دست مخاطبان برسانند. برخلاف تصور عموم، خبرنامۀ ایمیلی منسوخ نشده است و با وجود کانال‌های ارتباطی مختلف، همچنان به شکل‌گیری ارتباط قوی بین کسب‌وکارها و مشتریان، کمک فراوانی می‌کند.

با توجه به اهمیت خبرنامۀ ایمیلی، ما تصمیم گرفتیم که در وی‌پدیا، یک دسته‌بندی با عنوان بازاریابی ایمیلی ایجاد کنیم و در آن، محتواهای مفید و کاربردی مرتبط با این موضوع را منتشر ‎‌کنیم. اولین محتوای این بخش، در تاریخ ۱۵آذر۱۴۰۰ با عنوان «بازاریابی ایمیلی چگونه می‌تواند سرنخ‌ها را به فروش تبدیل کند؟» منتشر شد. با انتشار این محتواها، علاوه‌ بر اینکه خودمان از اطلاعات تهیه‌شده استفاده می‌کنیم و آن‌ها را به‌کار می‌گیریم، سعی داریم این اطلاعات کاربردی را در اختیار مخاطبان و علاقه‌مندان نیز قرار دهیم.

هدف ما از راه‌اندازی خبرنامۀ ایمیلی‌مان این است که دست‌چینی از محتواهای منتشرشده از صباویژن را در اختیار علاقه‌مندان حوزۀ تبلیغات و بازاریابی دیجیتال قرار دهیم تا افراد هر دو هفته یک ‌بار و به‌صورت منظم، به جدیدترین و به‌روزترین مطالب این حوزه دسترسی پیدا کنند.

اولین تجربۀ ارسال خبرنامۀ ایمیلی

ما بیش از ۱۷هزار ایمیل را با شروع فعالیت سایت صباویژن از سال ۱۳۹۵، جمع‌آوری کرده بودیم که سری اول خبرنامۀ ایمیلی را در تاریخ ۱۳بهمن۱۴۰۰ برای آن‌ها ارسال کردیم.

شاید برات جالب باشه:

پس از تحلیل و بررسی نتیجۀ ارسال ایمیل‌ها، درنهایت محتواهایی را که نرخ کلیک کمتری داشتند حذف کردیم و به کمک تستA/B ، محتواهای جدیدتر و متناسب‌تری را اضافه کردیم. در سری دوم ارسال ایمیل‌های خبرنامه که در تاریخ ۲۵بهمن۱۴۰۰ انجام شد، نرخ بازشدن (Open Rate) و نرخ کلیک (CTR) بهتر و بالاتری را به ‌دلیل ارسال ایمیل (به‌طور مثال با استفاده از میلرلایت) با عنوانی جذاب‌تر و محتواهایی هدفمندتر، تجربه کردیم.

عضویت در خبرنامۀ ایمیلی چگونه است؟

در حال حاضر، با واردکردن ایمیل خود در قسمت انتهایی سایت یا بلاگ، می‌توانید عضو خبرنامۀ ایمیلی صباویژن شوید. اما در قدم بعدی، در نظر داریم که با راه‌اندازی اتوماسیونی پیشرفته، محتواهای ارسالی برای مخاطبان را دقیق‌تر، هدفمندتر و متناسب‌تر با سلیقه و علایق آن‌ها، به دستشان برسانیم.

اگر علاقه‌مند به دریافت خبرنامۀ ایمیلی صباویژن هستید، همین حالا ایمیل خود را در پایین بلاگ وارد کنید.

 

۳.۷/۵ | (۳ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.