تفاوت حساب کاربری عمومی با حساب کاربری پرمیوم در لینکدین

شبکه‌های اجتماعی زیادی در دنیای امروزی وجود دارد. در دنیای تجارت و کسب‌وکار، لینکدین حرف اول را می‌زند؛ اجتماعی از افراد متخصص. از میان سرویس‌های لینکدین می‌توانیم به حساب کاربری عمومی (رایگان) و همچنین حساب کاربری پرمیوم اشاره کنیم. حساب کاربری پرمیوم امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و همواره این سؤال در ذهن کاربر ایجاد می‌شود که آیا باید اکانت خودم را پرمیوم کنم یا نه؟ در این بلاگ‌پست قصد داریم به بررسی این دو حساب کاربری و تفاوت‌هایشان بپردازیم. همچنین می‌توانید اینجا دربارۀ اینکه چگونه حساب کاربری لینکدین را پرمیوم کنیم؟

ویژگی‌های حساب کاربری عمومی

حساب کاربری عمومی لینکدین برای آن‌ دسته از متخصصانی است که به دنبال ایجاد حساب کاربری حرفه‌‌ای آنلاین در لینکدین هستند. با حساب کاربری لینکدین می‌توانیم:

  • هویت حرفه‌ای خود را در وب ایجاد کنیم؛
  • به یک شبکۀ ارتباطی حرفه‌ای و قابل اعتماد متصل شویم؛
  • با همکاران و همکلاسی‌های خود در ارتباط باشیم؛
  • امکان درخواست و ارائۀ ریکامندیشن یا توصیه‌ را داشته باشیم؛
  • حساب کاربری سایر اعضای لینکدین را جست‌وجو و مشاهده کنیم؛
  • و… .

حساب کاربری عمومی لینکدین محدودیت‌های زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند و به همین خاطر هم خیلی‌ها به خرید اشتراک پرمیوم روی می‌آورند. با وجود همۀ محدودیت‌های حساب کاربری عمومی، لینکدین همچنان بهترین بستر برای متخصصان مختلف، کسب‌وکارهای B2B و فروشندگانی است که به دنبال مشتریان بالقوۀ خود می‌گردند.

ویژگی‌های حساب کاربری پرمیوم

لینکدین همچنین شامل یک حساب کاربری پرمیوم است که گزینه‌ها و آپشن‌های بیشتری را برای جویندگان کار، فروشندگان، افراد بااستعداد و همچنین افراد حرفه‌ای‌ که می‌خواهند از لینکدین بهرۀ بیشتری ببرند، ارائه می‌کند. همچنین، می‌توانیم آماری از کاربرانی که حساب ما را دیده‌اند، داشته باشیم. درزمینۀ فروش نیز آمارهای بسیار خوبی در اختیار کاربران قرار می‌دهد و حتی می‌توانیم جست‌وجوهایی با کلمات کلیدی بخصوص داشته باشیم. تمامی حساب‌های پرمیوم نیازمند اشتراکی ماهانه هستند که می‌توانیم به شکل ماهانه یا سالانه آن‌ها را خریداری کنیم. با استفاده از این‌ لینک می‌توانیم حساب کاربری پرمیوم بخریم یا پلن اشتراکی خود را تغییر دهیم.

سخن آخر

لینکدین می‌داند چه کار می‌کند. یک شبکۀ اجتماعی که از متخصصان بسیاری در سرتاسر جهان تشکیل شده است و حساب‌های کاربری متفاوتی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد؛ چراکه افراد مختلف با اهداف متفاوتی از این شبکۀ اجتماعی استفاده می‌کنند. اهداف ما مشخص می‌کند که از کدام حساب کاربری لینکدین استفاده کنیم و کدام اشتراک آن را در صورت نیاز خریداری کنیم. شما کدام را ترجیح می‌دهید، حساب کاربری عمومی یا پرمیوم؟ چرا؟

امتیاز می‌دم
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.