چرا تنها راه سعادت تبلیغ جنس ویدئو، از صباویژن می‌گذرد؟

چطور می‌توانیم بهترین تبلیغ ویدئویی را انجام دهیم؟

احتمالاً همۀ شما تاکنون بازی مارپله را دیده‌اید. همان‌طور که می‌دانید، در این بازی برخی نردبان‌ها هستند که حکم میانبر را داشته و ما را از جایگاه خود به چندین پله بالاتر می‌رساند. همچنین، تعدادی مار نیز در این بازی حضور دارند که که ما را از جایگاه خودمان پایین‌تر می‌آورند و گاهی باعث باخت ما می‌شوند.

شاید با خود فکر کنید که مارپله چه ارتباطی به تبلیغات ویدیویی دارد! اگر از ما بپرسید، خواهیم گفت که تبلیغات ویدئویی خوب و درست برای یک برند، مانند همان نردبان‌ها در بازی مارپله بوده و جایگاه برند را چندین پله بالا می‌برد. به‌ همین شکل، انجام اشتباه این تبلیغ هم مانند برخورد با مار بوده و ما را از عرش به فرش می‌رساند.

البته باید اضافه کنیم که منظور از چندین پله، عدد کمی نبوده و این تغییر جایگاه تا حدی است که کل دنیا را به انجام تبلیغات ویدئویی خوب و درست واداشته است. در این میان، ممکن است از خود بپرسید که انجام تبلیغات ویدئویی را باید به چه کسی بسپاریم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

در ادامۀ این نوشته، با ذکر چندین آمار معتبر به شما خواهیم گفت که چطور می‌توانید به بهترین شکل ممکن، تبلیغات ویدئویی خود را انجام دهید.

۴ دلیل اهمیت ویدئوهای تبلیغاتی برای کسب‌و‌کارها

همان‌طور که گفتیم، تبلیغات ویدئویی پلۀ ترقی هر برندی خصوصا در حوزۀ دیجیتال مارکتینگ است. حالا قصد داریم این ادعای خود را ثابت کرده و علت اهمیت تبلیغات ویدئویی را به شما بگوییم. ۴ علت استفاده از تبلیغات ویدئویی عبارت‌ است از:

۱) ایجاد اعتبار و اعتماد بیشتر

یکی از مشکلات برند‌های آنلاین، اعتمادنکردن مشتری به آن‌هاست؛ زیرا مخاطبان پیش خود فکر می‌کنند که ممکن است شما کلاهبردار باشید یا خدمات و محصولات خوبی را عرضه نکنید. وقتی مخاطب، ویدئویی را از محصول یا خدمات شما ببیند، متوجه می‌شود که واقعاً وجود دارید و برای کار خود هزینه می‌کنید. همین نکته باعث ایجاد اعتبار و اعتماد بیشتر به برند شما می‌شود.

۲) توضیح بیشتر دربارۀ محصول یا خدمات

خیلی‌وقت‌ها ما نمی‌توانیم توضیحات مربوط به محصول یا خدمات خود را به‌طور کامل در قالب یک نوشته منتشر کنیم. گاهی نیز احساس مربوط به برند، از طریق نوشتار به مخاطب منتقل نمی‌شود. در این زمان، تبلیغات ویدئویی به کمک ما می‌آیند و مخاطب را برای خرید از ما قانع می‌کنند.

در تبلیغات ویدئویی می‌توانیم توضیحات کامل‌تری ارائه داده و به مخاطب خود احساسس را منتقل کنیم. همچنین جالب است بدانید که طبق آمار سایت Podia، حدود ۹۶% از مردم، ویدئوهای منتشرشده دربارۀ توضیح محصولات را می‌بینند. این آمار به ما می‌گوید که برای فروش بیشتر، لازم است که در راه تبلیغات ویدئویی قدم برداریم.

۳) ارتباط مؤثرتر با مشتری‌ها

بیشتر انسان‌ها با تصاویر ارتباط بهتری می‌گیرند و به تصویرها دقت بیشتری می‌کنند. به همین علت، استفاده از تبلیغات ویدئویی برای داشتن ارتباط بهتر با مشتری توصیه می‌شود.

۴) کمک به شناخته‌شدن برند

محتواهای ویدئویی بیشتر به‌ اشتراک‌گذاشته می‌شوند و به ‌دلیل اشتراک‌گذاری‌های پی‌در‌پی، میزان آگاهی از برند نیز بیشتر می‌شود.

کدام پلتفرم‌ها در ایران برای سفارش تبلیغات ویدئویی بهتر هستندکدام پلتفرم‌ها در ایران برای سفارش تبلیغات ویدئویی بهتر هستند؟

اولین قدم برای انجام تبلیغات ویدئویی این است که بستر انتشار تبلیغ خود را مشخص کنیم. در ایران پلتفرم‌های مختلفی هستند که انجام این نوع از تبلیغات را به‌ عهده می‌گیرند و نتیجه‌های متفاوتی نیز دارند. در این میان، دو پلتفرم برای انجام این تبلیغ هستند که از سایر کانال‌ها بهتر بوده و تبلیغات شما را پربازده خواهند کرد.

در ادامه، ادعای خود را ثابت کرده و این دو پلتفرم را معرفی می‌کنیم.

۱) فیلیمو

فیلیمو یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های پخش ویدئوست. طبق آمار منتشرشده توسط فیلیمو، در سال ۱۳۹۹ حدود ۲۹میلیارد دقیقه فیلم و سریال در این پلتفرم مشاهده ‌شده است. همین آمار دلیل محکمی بر محبوب‌بودن فیلیمو میان مردم است.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام سفارش تبلیغات ویدئویی حائز اهمیت‌ است، محبوب‌بودن آن کانال در میان افراد جامعه است. فیلیمو این ویژگی مهم را داشته و به همین دلیل، افراد بسیار زیادی تبلیغات ویدئویی خود را به آن می‌سپارند.

۲) آپارات

یکی دیگر از مهم‌ترین نکاتی که حین انتخاب بستر انتشار تبلیغات ویدئویی باید به آن توجه کنید، میزان بازدید ویدئوهای آن کانال است. طبق آمار منتشرشده توسط آپارات، حدود ۶۰میلیون بازدیدکننده و مخاطب در این کانال وجود دارد که آمار بسیار خیره‌کننده‌ای است. همچنین، این پلتفرم رتبۀ اول الکسا در ایران را داشته و جایگاه چهل‌وهفتم را در دنیا دارد.

این آمار ثابت می‌کند که پلتفرم آپارات یکی از بهترین کانال‌هایی است که می‌توانید برای انجام تبلیغات ویدئویی به آن مراجعه کنید.

چرا باید برای انجام تبلیغات ویدئویی، صباویژن را انتخاب کنیم؟

تبلیغات ویدئویی انواع مختلفی دارند و هر برند باید با توجه به ماهیت کسب‌و‌کار و هدف تبلیغ خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کند. حالا این سؤال مطرح می‌شود که چطور باید شروع به انجام تبلیغات ویدئویی کنیم. بهتر است برای شروع انجام تبلیغات ویدئویی کار را به کاردان سپرده و از افراد باتجربه در این زمینه مشورت بگیرید.

تیم صباویژن کارشناسان باتجربه و کاربلدی دارد که انواع تبلیغات ویدئویی را می‌شناسند و می‌توانند برای انتخاب یکی از آن‌ها شما را راهنمایی کنند. همچنین، صباویژن به‌طور خاص، مجری تبلیغات ویدئویی در پلتفرم‌های فیلیمو و آپارات است که پیش از این دربارۀ آن‌ها توضیح دادیم.

این شرکت، متخصص طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و انجام آن در راستای تبلیغات ویدئویی بوده و انجام تبلیغات ویدئویی بزرگ‌ترین برندها را برعهده دارد.

پیشنهاد می‌کنیم که پیش از انجام تبلیغات ویدئویی به سایت صباویژن مراجعه کنید تا راه سعادت را در این حوزه پیش بگیرید.

۵/۵ | (۲ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.