چگونه در لینکدین دکمۀ Connect را به Follow تغییر بدهیم؟

وقتی افراد شما را در لینکدین دنبال می‌کنند، محتوای شما را در فید لینکدین خود می‌بینند. پس به‌راحتی می‌توانند با شما دربارۀ موضوعاتی که برایشان چالش‌برانگیز است وارد گفت‌وگو شوند. اما دریافت حجم زیادی از درخواست‌های اتصال از سوی افرادی که نمی‌شناسید، می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. دکمۀ فالو (Follow) به‌منظور برقراری رابطه یک‌طرفه و به‌اشتراک‌گذاشتن اطلاعات خود با افرادی که علاقه‌مند به صحبت‌های شما هستند، بسیار مناسب است.

توجه به این نکته بسیار مهم است که در موقع پذیرش کانکشن‌های جدید، مطمئن شوید که می‌توانید تبادل ارزش را فراهم کنید. پس برای محدودکردن تعداد درخواست‌های اتصالی که دریافت می‌کنید، دکمۀ Connect خود را به دکمۀ Follow تغییر دهید. به این ترتیب، مردم می‌توانند به‌روزرسانی‌های شما را دنبال کنند و نیازی به ارتباط متقابل ندارید (یعنی آن‌ها می‌توانند پست‌های شما را ببینند، اما شما به‌روزرسانی وضعیت آن‌ها را نمی‌بینید.).

در این مطلب از وی‌پدیا به شما یاد می‌دهم چگونه می‌توانید دکمۀ Connect لینکدین را به Follow تبدیل کنید؛ اما بیایید قبل از آن به مفهوم دقیقی از کانکشن و فالو دست پیدا کنیم.

تفاوت کانکشن و فالو

زمانی‌که یک حساب کاربری را در لینکدین فالو می‌کنید، مانند هر شبکۀ اجتماعی دیگر، این دنبال‌کردن به‌صورت یک‌طرفه انجام می‌شود؛ یعنی فقط شما محتواهای منتشرشدۀ آن حساب کاربری را می‌بینید و آن شخص هرگز محتواهای شما را نمی‌بیند و با شما ارتباط برقرار نمی‌کند.

کانکشن دقیقاً نقطه‌ی مقابل فالو است و به‌معنی ارتباط دوطرفه در لینکدین است. پس برای ایجاد ارتباطی کامل و مؤثر در لینکدین باید کانکشن برقرار شود.

درست بعد از خواندن جملۀ بالا ممکن است این سؤال در ذهن هر خواننده‌ای نقش ببندد که آیا همه باید دکمۀ کانکشن را انتخاب کنند؟ در ادامه برایتان توضیح می‌دهم.

فالو یا کانکشن؟ مسئله این است؟

انتخاب دکمۀ فالو یا کانکشن برای حساب کاربری لینکدین شما، کاملاً به حوزۀ تخصصی کاری و جایگاه شغلی شما بستگی دارد. برای مثال: اگر شما یک تولیدکنندۀ محتوا یا فردی شناخته‌شده در حوزۀ کاری و تخصصی خود هستید، پیشنهاد می‌کنم Follow را به‌عنوان دکمۀ اصلی پروفایل انتخاب کنید؛ چراکه با این کار افراد بیشتری شما را دنبال می‌کنند.

اما اگر قصد گسترش روابط و شناخته‌ترشدن خود را دارید یا دوست دارید پست‌های افراد مختلف را ببینید و محتوای خود را به آن‌ها نشان دهید، توصیه می‌کنم Connect را به‌عنوان دکمۀ اصلی پروفایل خود انتخاب کنید.

درصورتی‌که قصد برقراری کانکشن را دارید، بهتر است بدانید که ساخت این ارتباط محدود است؛ یعنی هر کاربر مجاز به ساخت ۳۰هزار کانکشن است. پس توجه داشته باشید که برای ساخت ارتباط با هر کاربری، کانکشن ایجاد نکنید و یک نکتۀ مهم دیگر این است که نمی‌توان تمام این کانکشن‌ها را در یک روز ایجاد کرد.

تغییر دکمۀ «Connect» به «Follow»

  • روی نماد Me در سمت راست و بالای نوار ناوبری LinkedIn خود کلیک کنید.
  • حالا روی تنظیمات و حریم خصوصی یا همان Settings & Privacy کلیک کنید.
  • روی سومین عبارت در سمت چپ صفحۀ بازشده، یعنی Visibility کلیک کنید تا بخش Visibility of your profile & network برای شما نمایش داده شود.
  • در پایین صفحه، روی لینک تغییر یا همان Change در بخش فالوئرها کلیک کنید.
  • در منوی کشویی، Everyone on LinkedIn را انتخاب کنید و دکمه را روی YES بکشید.
  • حالا دکمۀ Connect به Follow تغییر یافت.

چگونه در لینکدین دکمۀ Connect را به Follow تغییر بدهیمنکتۀ مهم: با انتخاب گزینۀ Everyone on LinkedIn دکمۀ فالوی شما برای تمام کاربران لینکدین نمایش داده می‌شود. اگر قصد دارید فقط کانکشن‌هایتان دکمۀ فالو را ببینند، باید گزینۀ Your connections را انتخاب کنید.

همچنین توجه داشته باشید که ویژگی جدید لینکدین Creator Mode نام دارد و به‌طور خودکار دکمۀ Convert را به دکمۀ Follow تبدیل می‌کند. این بخش را می‌توانید در قسمت Resources، درست در زیر Analytics پیدا کنید.

کلام آخر

مطمئناً LinkedIn Open Networker یا به‌اختصار L.I.O.Nبودن و جمع‌آوری انبوهی از کانکشن‌ها عالی است، اما مطمئناً داشتن یک لیست بزرگ از فالوئرها در این پلتفرم چشمگیرتر است. باوجوداین، باز هم همه‌چیز به اهداف شما در لینکدین بستگی دارد.

کریتور مد

منابع

۴.۲/۵ | (۵ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.