همه‌چیز دربارۀ اوجی اینستاگرام (OG Instagram)

همان‌طور که می‌دانید، اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است. آمارها نشان می‌دهند که تعداد کاربران فعال آن از مرز ۲میلیارد کاربر گذشته است. اکثر کاربران اینستاگرام از نسخۀ موبایل با سیستم‌عامل اندروید یا IOS، از این برنامه استفاده می‌کنند.

اپلیکیشن اینستاگرام محدودیت‌هایی را برای برخی از ویژگی‌های اصلی آن ایجاد می‌کند. مثلاً نمی‌توانید محتوای به‌اشتراک‌گذاشته‌شده در پست یا استوری اینستاگرام را دانلود کنید. بنابراین، برنامه‌های شخص ثالث برای دسترسی کامل به محتوای اینستاگرام روی کار آمدند. OG Instagram یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های شخص ثالث برای اینستاگرام است.

OG Instagram یک نسخۀ غیررسمی از برنامۀ اینستاگرام است که به شما اجازه می‌دهد به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید، عکس‌ها را منتشر کنید، سایر کاربران اینستاگرام را دنبال کنید و تقریباً هر کاری را که می‌توانید در برنامۀ رسمی انجام دهید، در اوجی اینستاگرام هم انجام دهید؛ با این تفاوت که به شما امکان دانلود عکس‌ و فیلم‌ از اینستاگرام را هم می‌دهد.

تمام قسمت‌های ظاهری برنامۀ OG Instagram از هر نظر دقیقاً مانند نسخۀ اصلی و رسمی اینستاگرام است. فقط در قسمت بالای برنامه به‌جای Instagram نوشته شده است OG Instagram و تمام رابط‌های کاربری دیگر مانند حساب کاربری، فید پست‌ها، ابزارهای جست‌وجو و… دقیقاً یکسان است.

قابلیت‌های برنامۀ اوجی اینستاگرام (OG Instagram)

قبل از بررسی قابلیت‌‌های برنامۀ OG Insta اوجی اینستاگرام، بهتر است بدانید نیازی نیست نسخۀ اصلی اینستاگرام را حذف کنید و می‌توانید هم‌زمان از هر دو نسخه استفاده کنید.

  • یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایOG Instagram در مقایسه با برنامۀ رسمی این است که کاربران آن می‌توانند آدرس URL پست‌ها را مستقیماً در برنامه‌های مختلف مانند واتساپ، توییتر و… به اشتراک بگذارند.
  • دانلود فیلم و تصاویر در پست و استوری اینستاگرام را آسان می‌کند. این دانلود در پس‌زمینه انجام می‌شود و مستقیماً به پوشۀ دانلودهای شما می‌رود.
  • با نگه‌داشتن انگشت روی تصویر حساب کاربری افراد، می‌توانید به‌راحتی آن را بزرگ‌نمایی (زوم) کرده و ببینید.
  • با دانلودoginsta ، پرطرف‌دارترین نسخۀ اینستاگرام، کاربران می‌توانند از ۲ حساب کاربری در یک گوشی استفاده کنند.
  • این برنامه یک نشانگر فالو را در اختیار کاربران خود قرار داده که با استفاده از آن می‌توانید متوجه شوید که آیا افرادی که دنبال می‌کنید، آن‌ها هم شما را دنبال می‌کنند؟ (قابلیت تشخیص فالو بک)
  • با استفاده از این برنامه می‌توانید بایوگرافی (BIO) هر حساب کاربری را به‌راحتی کپی کنید.

نحوۀ دانلود فیلم‌، عکس‌ و استوری با استفاده از OG Instagram

  • برنامۀ OG Instagram خود را باز کنید و عکس یا ویدئوی موردنظر خود را از پست‌های فید یا استوری‌ها پیدا کنید.
  • در عکس یا ویدئوی انتخاب‌شده روی منو ضربه بزنید.

عکس اینستاگرام اوجی دانلود

  • در منوی بازشده گزینۀ دانلود را مشاهده می‌کنید که در نسخۀ اصلی اینستاگرام وجود ندارد.
  • برای دانلود عکس یا ویدئو، باید روی دانلود ضربه بزنید. بعد پیغام پاپ آپی را مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد عکس و ویدئو در حافظۀ گوشی ذخیره شده است.

کلام آخر

تنها مزیت دانلود اوجی اینستاگرام (اندروید، iOS) توانایی آن در دانلود پست‌ها و استوری‌هاست. با وجود امنیت بالای این برنامه و استفادۀ آن توسط کاربران در تمام نقاط جهان، بازهم پیشنها می‌کنم اگر نیازی به دانلود محتوای اینستاگرام ندارید، از اپلیکیشن اصلی اینستاگرام استفاده کنید.

منابع

۵/۵ | (۱ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.