«وی‌پدیا» بلاگ صباویژن شروع به فعالیت کرد

صباویژن، بزرگ‌ترین آژانس تبلیغاتی کشور که از سال ۱۳۸۵ پایه‌گذاری شده بود، به‌تازگی اقدام به راه‌اندازی بلاگ کرده است. وی‌پدیا خوراک یادگیری تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است.

مأموریت

ما در وی‌پدیا با شور و اشتیاق به گوشه‌و‌کنار دنیای پرهیاهوی تبلیغات و بازاریابی دیجیتال سرک می‌کشیم، از ترفندها و اتفاقات جدید این دنیا هیجان‌زده می‌شویم، به سراغ سوژه‌های دست‌نخورده و پرسروصدا می‌رویم و یافته‌ها و دانسته‌هایمان را با شما به اشتراک می‌گذاریم. به بیان دیگر، ما مدرسۀ به‌روز و آنلاین تبلیغات و بازاریابی هستیم و هدفمان آگاهی‌بخشی، آموزش و تحلیل تبلیغات و بازاریابی به زبانی ساده است.

چشم‌انداز

امروز با استفاده از عشق و شور بی‌پایانمان به دنیای تبلیغات و بازاریابی، می‌کوشیم محتواهایی کاربردی و ارزشمند را به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تولید و منتشر کنیم، تا در گام بعدی که دامنه و تنوع محتواهایمان را بیشتر و بزرگ‌تر کردیم، به‌عنوان رسانه‌ای پیشگام و معتبر و مرجعی فارسی‌زبان درزمینۀ آموزش و تکنیک‌ها و ترندهای تبلیغات و بازاریابی، شناخته شویم، تا نسل‌های آینده هم به محتواهای ما افتخار کنند.

ارزش

ما در وی‌پدیا تلاش می‌کنیم با نگاهی عمیق و تخصصی به ترفندها و ترندهای جدید دنیا، به ساده‌ترین شکل ممکن مفاهیم دنیای تبلیغات و بازاریابی دیجیتال را روایت کنیم. قلب تپندۀ وی‌پدیا ما هستیم؛ یعنی تیم وی‌پدیا. ما باور داریم که همکاری صمیمانۀ ما، هم‌افزایی و اثرگذاری بیشتری را رقم می‌زند.

تیم نویسندگان

تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم فرهنگ شگفت‌انگیزی را ایجاد کنیم که نویسنده‌هایمان بتوانند بهترین‌های خودشان را ارائه بدهند. همچنین، عشق و علاقۀ وصف‌ناپذیر ما به تولید و انتشار محتوای خلاقانه، علمی، موثق و کاربردی درزمینۀ تبلیغات و بازاریابی، در تک‌تک کلماتمان جاری است.

چهار ارزش اصلی که ما به‌خاطر آن‌ها در وی‌پدیا گرد هم آمده‌ایم عبارت است از:

  1. اشتیاق به یادگیری؛
  2. احترام و درک متقابل؛
  3. کار تیمی و هم‌افزایی؛
  4. صداقت و شفافیت.

ما در حال ساختن فرهنگی هستیم که در آن توسعۀ فردی و حرفه‌ای افراد، به اندازۀ رشد کسب‌و‌کارها مهم باشد.

۵/۵ | (۳ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.