سرویس «مطلب درخواستی» راه‌اندازی شد؛ شما بخواهید، ما می‌نویسیم!

گاهی ممکن است موضوعات یا سؤال‌هایی در ذهن افراد شکل بگیرند که پاسخ روشن و واضحی برای آن‌ها وجود نداشته باشد. هدف از راه‌اندازی سرویس مطلب درخواستی، پرداختن به گپ‌های محتوایی و موضوعاتی است که ذهن افراد را به خود مشغول می‌کنند، اما پاسخ مطلوبی برای آن‌ها نه‌تنها از زبان هیچ‌کس، بلکه در فضای وب فارسی هم وجود ندارد.

۴ دلیل راه‌اندازی سرویس مطلب درخواستی

ما به ۴ دلیل این سرویس را در وی‌پدیا راه‌اندازی کردیم که در ادامه به توضیح هریک از آن‌ها می‌پردازم:

۱) سؤال‌های بدون جواب

ممکن است برای فعالان حوزۀ تبلیغات و بازاریابی دیجیتال، سؤال‌ها و دغدغده‌هایی مطرح ‌شود که برای دریافت پاسخشان، به ‌سراغ جست‌وجو در فضای وب فارسی بروند. اما ممکن است در جست‌وجوهای خود، به مطلب خوب و جامعی که پاسخ‌گوی سؤالاتشان باشد، نرسند.

ازآنجایی‌که ما در صباویژن، در حوزۀ تبلیغات و بازاریابی دیجیتال فعالیت می‌کنیم، اگر سؤال‌هایی که از طرف افراد مطرح می‌شوند، متناسب با فعالیت ما باشد، حتماً به آن‌ها می‌پردازیم و درباره‌شان می‌نویسیم.

۲) دغدغدۀ نویسندگی

ممکن است موضوع و سؤال‌هایی برای یک فرد مطرح شود، اما ازآنجایی‌که آن فرد یک نویسندۀ محتوای متنی نیست، قادر به بررسی و درنهایت، نوشتن مطلب دربارۀ آن نباشد. ما در وی‌پدیا، با وجود نویسنده‌های فعال در این حوزه، می‌توانیم پاسخ سؤال‌ها و دغدغه‌های ذهنی شما را در قالب یک مطلب بنویسیم و به‌طور کامل به آن‌ها بپردازیم.

۳) نبود فضای انتشار

دردسترس‌نبودن فضایی برای انتشار محتواها، یکی دیگر از دغدغه‌هایی است که حتی اگر افراد قصد نوشتن محتوایی را داشته باشند، با آن روبه‌رو هستند. اما ما در وی‌پدیا، بستر مناسبی برای انتشار محتوا و پاسخ به سؤال‌های افراد، در اختیار داریم.

۴) امکان به‌اشتراک‌گذاری

معمولاً وقتی افراد محتوایی را از خودشان منتشر می‌کنند، به‌اشتراک‌‌گذاشتن آن مطلب با دیگران برایشان به‌مراتب سخت‌تر از زمانی است که شخص دیگری آن را نوشته باشد. اما در وی‌پدیا، امکان نوشتن مطالب توسط نویسنده‌ها به‌راحتی فراهم است و در صورت تمایل شخص درخواست‌دهنده، در انتهای مطلب ذکر می‌شود که این مطلب به درخواست او نوشته شده است.

از طرفی، ممکن است موضوعات و سؤال‌هایی در جلسات کاری یا جمع‌های مختلف مطرح شوند، اما منبع خاصی برای پاسخ به این سؤال‌ها وجود نداشته باشد. هنگامی که ما دربارۀ این موضوعات می‌نویسیم، امکان به‌اشتراک‌گذاشتن لحظه‌ای مطلب با افرادی که به‌دنبال آن هستند، وجود دارد.

ثبت مطلب درخواستی چگونه است؟

در صفحۀ مطلب درخواستی وی‌پدیا کادری را مشاهده می‌کنید که می‌توانید از طریق آن درخواست خود را ثبت کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بررسی می‌شود و اگر مورد تأیید بود، بعد از گذشت ۲۰ روز، دربارۀ آن نوشته و منتشر خواهد شد.

مطلب درخواستی دارم!

۴.۲/۵ | (۵ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.