سایز عکس در لینکدین + اینفوگرافیک

گامی برای داشتن محتوای حرفه‌ای

لینکدین یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرف‌دار مرتبط با کسب‌وکار در جهان است. به‌طور‌کلی، اشخاص در این صفحۀ اجتماعی قابلیت‌ها و سابقۀ کاری خود را به نمایش می‌گذارند. ما آدم‌ها معمولاً در این شبکۀ اجتماعی پست‌هایی با محتوای آموزشی، انگیزشی و حتی گاهی اعتراض‌آمیز به اشتراک می‌گذاریم. این پست‌ها با استفاده از محتوای بصری جذابیت بیشتری پیدا می‌کنند.

اما چه عکسی برای محتوای ما مناسب است؟ سایز عکس لینکدین مناسب برای انتشار در این شبکۀ اجتماعی کدام است؟ در صباویژن به بررسی کامل سایز عکس لینکدین پرداخته‌ایم، پس تا پایان این مطلب همراه ما بمانید.

سایز عکس در لینکدین
برای دیدن سایز اصلی روی عکس کلیک کنید.

سایز عکس لینکدین در صفحۀ شخصی

برای صفحۀ شخصی خود می‌توانیم از راهنمای سایز عکس لینکدین زیر استفاده کنیم:

 • عکس پروفایل

اولین تصویری که به چشم مخاطبان می‌آید، عکس پروفایل ماست. این تصویر در تمام پست‌های ما نمایش داده می‌شود. مخاطب با دیدن تصویر ما احساس نزدیکی بیشتری می‌کند و درنتیجه، سرعت افزایش فالوئر صفحۀ لینکدین ما بیشتر می‌شود. سایز عکس لینکدین توصیه‌شده برای پروفایل حداقل ۴۰۰×۴۰۰ تا ۱۰۰۰×۱۰۰۰ پیکسل است و بیشترین سایز این تصویر می‌تواند ۱۰ مگابایت باشد. قالب‌های تصویری JPG و PNG برای بارگذاری این تصاویر توسط لینکدین پشتیبانی می‌شوند.

 • تصویر پیش‌زمینه

این تصویر شبیه به یک کاغذ‌دیواری به صفحۀ لینکدین ما رنگ و لعاب می‌دهد. ابعاد توصیه‌شده برای تصویر پیش‌زمینه ۱۵۸۴×۳۹۶ پیکسل (افقی) است. حجم این تصویر نباید بیشتر از ۴ مگابایت باشد.

 • تصویر پست‌ها

اگر پست را روی دسکتاپ بارگذاری می‌کنیم، می‌توانیم از ابعاد عکس لینکدین ۱۲۰۰×۱۲۰۰ پیکسل استفاده کنیم. در صورت استفاده از اپلیکیشن لینکدین، ابعاد ۱۲۰۰×۶۲۵ پیکسل (افقی) مناسب‌ است. این تصاویر می‌توانند به متن ما روح ببخشند و آن را جذاب‌تر کنند.

 • تصاویر پست‌های لینک‌دار

به‌اشتراک‌گذاشتن لینک مقالات مختلف و یا مطالب جالب متناسب با حرفۀ ما در لینکدین مرسوم است. اگر بخواهیم برای پست حاوی لینک خود تصویری بارگذاری کنیم، باید اندازهٔ عکس لینکدین مناسب آن را بدانیم. ابعاد ۱۲۰۰×۶۲۸ پیکسل (افقی) برای این عکس مناسب است.

 • ویدئو

گاهی می‌توانیم در صفحۀ لینکدین خود از یک ویدئو استفاده کنیم. حداقل سایز ویدئو ۲۵۶×۱۴۴ پیکسل (افقی) و حداکثر آن ۴۰۹۶×۲۳۰۴ پیکسل (افقی) است. طول این ویدئو می‌تواند تا ۱۰ دقیقه باشد.

سایز عکس لینکدین در صفحات کسب‌وکارها

اگر صاحب کسب‌وکاری هستیم و برای آن در لینکدین صفحه‌ای داریم، می‌توانیم از ابعاد زیر برای تصاویر آن استفاده کنیم:

 • لوگو

تا قبل از این، لینکدین از دو تصویر لوگو برای کسب‌و‌کارها استفاده می‌کرد. یکی لوگوی اصلی شرکت و دیگری لوگوی مربع‌شکلی که در پروفایل قرار می‌گرفت. سایز عکس لینکدین برای لوگوی مربعی حداقل ۳۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۴۰۰ پیکسل است. بیشترین حجم مورد پذیرش لینکدین برای این لوگو ۴ مگابایت است.

 • تصویر پیش‌زمینه

تصویر پیش‌زمینه در صفحات تجاری همان ویژگی‌های صفحۀ شخصی را دارد. همان‌طور که گفته شد، سایز عکس لینکدین مناسب برای این تصویر ۱۵۳۶×۷۶۸ پیکسل (افقی) است.

 • تبلیغات پویا

اگر قصد اجرای یک کمپین را داشته باشیم، می‌توانیم از روش سنتی ارسال هدفمند محتوا برای دوستانمان در لینکدین استفاده کنیم. روش تبلیغات پویا (Dynamic ads) یکی از قابلیت‌های جدید لینکدین است. در این نوع تبلیغ عکس ما، اطلاعات مربوط به حرفۀ ما و شرکتی که در آن مشغول به کار هستیم، برای عموم به نمایش درمی‌آید. طبق اعلام لینکدین، این روش تبلیغ، بازدهی ۲برابری نسبت به تبلیغات عادی دارد. سایز عکس لینکدین مناسب برای این تبلیغات ۱۰۰×۱۰۰ پیکسل است. این تصویر برای کسب‌وکارها لوگو را نیز شامل شده و داخل عکس قرار می‌گیرد.

 • بنر

در ادامۀ بررسی سایز عکس لینکدین، به ابعاد تصویر بنر کسب‌وکارها می‌رسیم. بنر در صفحۀ اصلی لینکدین ما (Home page) نمایش داده می‌شود. این تصویر بیان‌کنندۀ نوع فعالیت و کسب‌وکار ماست. به کمک این تصویر می‌توانیم خودمان را به مخاطبان معرفی کنیم. این تصویر باید به‌صورت افقی و سایز آن ۲۲۰×۶۴۶ پیکسل (افقی) باشد. حجم این فایل نباید از ۲ مگابایت بیشتر شود.

 • محتوای اسپانسری

محتوای اسپانسری (Sponsored Content) یکی از قابلیت‌های جدید لینکدین است. در این شرایط، لینکدین تبلیغات ما را به‌صورت گسترده‌ای به نمایش درمی‌آورد. سایز عکس پیشنهادی برای این محتوا ۱۲۰۰×۶۲۷ پیکسل (افقی) است.

 • تصویر قهرمان!

تصویر قهرمان (Hero image) به ما این امکان را می‌دهد که دربارۀ گروه خود توضیحی در قالب یک تصویر ارائه دهیم. ابعاد این تصویر ۱۱۲۸×۳۷۶ پیکسل است.

 یک لینکدین خوش‌آب‌و‌رنگ

درست است که نوشتن یک محتوای متنی مناسب سختی‌های مخصوص به خود را دارد، اما باید این را در نظر بگیریم که چشم ما ابتدا به دنبال تصاویر می‌گردد. همین مسئله، دلیل اهمیت استفاده از تصاویر در کنار محتوای نوشتاری را نشان می‌دهد. با خواندن این مطلب و شناخت بیشتر از سایز عکس لینکدین، به‌راحتی می‌توانیم تصاویر مناسب با این شبکۀ اجتماعی را بارگذاری کنیم.

اگر شما هم تجربه‌ای در این زمینه دارید برای ما بنویسید.

۵/۵ | (۱ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.