معنی ۱st, 2nd, 3rd در لینکدین چیست؟

حدس می‌زنم که شما هم این اعداد را در حساب‌های کاربری بعضی افراد دیده باشید. مخصوصاً وقتی به قسمت کانکشن‌های خود رفته باشید. در ادامه قرار است توضیحی دربارۀ این اعداد بدهم. اینکه اصلاً چه هستند و لینکدین چطور آن‌ها را محاسبه می‌کند.

 • درجه‌اول (۱st-degree): کسانی هستند که شما به‌صورت مستقیم با آن‌ها در ارتباط هستید. شما به این دلیل با این آدم‌ها در ارتباط هستید که یا شما برای آن‌ها درخواست دوستی فرستاده‌اید و آن‌ها قبول کرده‌اند یا برعکس. شما می‌توانید این علامت را به‌عنوان افراد درجه‌اول در کنار اسم سایر افراد ببینید.
 • درجه‌دوم (۲nd-degree): کسانی هستند که شما با آن‌ها ارتباطی ندارید و آن‌ها با دوستان درجه‌اولی شما ارتباط مستقیم دارند. شما می‌توانید این علامت را به‌عنوان افراد درجه‌دوم کنار اسم سایر افراد ببینید و از طریق خود لینکدین برای آن‌ها درخواست دوستی ارسال کنید.
 • درجه‌سوم (۳rd-degree): کسانی هستند که شما با آن‌ها ارتباطی ندارید و آن‌ها با افراد درجه‌دومی ارتباط مستقیم دارند. شما می‌توانید این علامت را به‌عنوان افراد درجه‌سوم کنار اسم سایر افراد ببینید و از طریق خود لینکدین برای آن‌ها درخواست دوستی ارسال کنید.
 • خارج از محدوده (Out of Network): سایر افرادی را که خارج از این محدوده باشند، افراد خارج از محدوده ‌نامیده می‌شوند و کنار اسمشان هیچ علامت خاصی نیست. شما فقط می‌توانید از طریق ایمیل برای آن‌ها درخواست دوستی ارسال کنید.

۱st, 2nd, 3rd در لینکدین یعنی چی

۴.۶/۵ | (۹ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:
2 نظرات
 1. محمد می گوید

  ساده، مختصر و مفید
  دمتون گرم

 2. امیرراستگو می گوید

  بسیار آموزنده و عالی بود خیلی ممنون از شما

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.