📊 اینفوگرافیک: ۳۱ آمار دربارۀ بازاریابی ویدئویی

به‌کارگیری بازاریابی ویدئویی در بازار رقابتی امروز، دیگر در حد یک پیشنهاد نیست و به یک اصل و راه‌کار برای موفقیت کسب‌وکارها تبدیل شده است. در ادامه به تعدادی از دلایل مهم استفاده از این روش بازاریابی اشاره می‌کنیم:

  1. قدرت انتقال پیام: ویدئو با قابلیت‌های بصری و شنیداری خود، قادر به انتقال پیام بهتری نسبت به متن و تصاویر ثابت است. این ویژگی منحصربه‌فرد محتوای ویدئویی به شما امکان می‌دهد تا پیام خود را به صورت جذاب‌تر، قابل‌فهم‌تر و متنوع‌تر به مخاطبانتان انتقال دهید.
  2. ایجاد ارتباط عاطفی: با استفاده از محتوای ویدئویی، می‌توانید ارتباط عاطفی بیشتری با مخاطبان خود برقرار کنید. ویدئوها می‌توانند احساسات، شوق و هیجان را بهتر از متن یا تصاویر منتقل کنند و به‌این‌ترتیب، احتمال ایجاد ارتباط نزدیک‌تر با مخاطبان را افزایش می‌دهد.
  3. تسهیل درک مطلب : ویدئو به دلیل طبیعت بصری خود، می‌تواند درک مخاطبان از یک موضوع (مطلب) را تا حد بسیار زیادی تسهیل و اطلاعات را در حافظۀ بلند مدت ذهنشان تثبیت کند. مطالعات نیز نشان می‌دهد که افراد تمایل بیشتری به تماشای ویدئو نسبت به خواندن متن دارند زیرا از این طریق، اطلاعات موردنظرشان را بسیار راحت به‌خاطر می‌سپارند.
  4. اشتراک‌پذیری بالا: از آنجایی که ویدئوها اغلب دارای محتوایی جذاب و تماشایی هستند، خیلی سریع نیز توسط مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی به‌اشتراک گذاشته می‌شوند. این موضوع باعث می‌شود تا محتوایتان را به صورت وسیع‌تری گسترش داده و به تعداد بیشتری از مخاطبان نمایش دهید.

در ادامۀ مطلب به ۳۱ آمار و ارقامی از بازاریابی ویدیویی اشاره می‌کنیم که دانستن آن به شما کمک می‌کند تا رویکرد هوشمندانه‌ای را در قبال استفاده از این نوع شیوۀ بازاریابی، پیش بگیرید.

حتما بخوانید

آمار و ارقامی دربارۀ بازاریابی ویدئویی


دانلود اینفوگرافیک ۳۱ آماری که دربارۀ بازاریابی ویدئویی باید بدانید

کلیک کنید
۵/۵ | (۲ امتیاز) امتیازت با موفقیت ثبت شد!
مطالب پیشنهادی ما:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.